Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is volt lázas a babája...

Másnak is volt lázas a babája 4 hónapos korában?

Figyelt kérdés
Drnő szerint az ovis nagytesótol szedte össze a torok pirossagot aki a multheten volt lázas és antibiotikumot szedett. A kicsi tegnap reggelre lett lázas 38,2-t mertem fenekbe. Utána egész nap semmi gond nem volt. Ma sem volt semmi,most viszont 37,8-at mertem neki. Igaz kicsit taknyos is bár nem vészes. A nyála ömlik szó szerint és rág mindent. De nem duzzadtak az inyei. Mit gondoltok? Nagyon aggódom mert a nagyobb fiam 1 éves kora után volt csak beteg akkor is csak az orra folyt.
2016. máj. 10. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk eppen negy hónapos koraban volt beteg a baba. Szintén láz, orrfolyas, plusz köhögés. Szegénykém az oltás utan lett beteg...biztos gyengébb volt az immunrendszere. Nyugi, hamar tul lesz rajta! Itass vele cebion cseppet, normaflore is jo sztem. Nekunk meg calcimiscot irtak. Amugy nem hiszem, hogy a foga miatt van ez, biztos a nagytol kapott valamit, vagy csak simán az utcan osszeszedtetek valami vírust.
2016. máj. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez még csak hőemelkedés, nem láz. Bár tény, hogy valószínűleg benyelt egy vírust.

Volt ilyen, persze. Ha nagyon felszökött a kisfiam láza, kapott lázcsillapítót és ha felülfertőződött, akkor meg kapott antibiotikumot.

2016. máj. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!