Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt a babám? 4...

Miért csinálja ezt a babám? 4 hetes

Figyelt kérdés

A pelus tiszta ✅

Szoptatás vége felé vagy végén szokta azt csinálni h elkezd sírni és kapálozni, mintha fájna a hasa. Aztán abba hagyja, utána megint..

Gondoltam arra is h has fájós, de akkor az mindennap jelentkezne nem? Vagy egyfolytában sírna ugye?

Eleinte azt hittem h kevés a tejem, de nem mert látom h jól lakott szóval ez is kilőve. Nem tudom mitől szenvedhet :(


Ilyenkor kézben kell ringatni + cumi (ha elfogadja éppen)

És bealszik nagy nehezen..



2016. máj. 11. 16:41
 1/3 A kérdező kommentje:

Közben találtam egy cikket és tényleg mégis csak has fájás állhat a háttérben :/

Valószínűleg sok levegőt nyelt és ezért csinálhatja azt amit.

2016. máj. 11. 17:07
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én babócám vasárnap lesz 4hetes. Nálunk pont így kezdődött a hasfájás másfél hete kb. Írtak fel neki görcsoldót is. Kb 3-4napja este fürdetés után fáj neki. Se a görcsoldó se a tornáztatás nem segít csak ha melegítek egy textil pelust és azt a pocakjára teszem attol kicsit jobb. Anyatejes babák sajnos hasfájósok. Ringatás nálunk 2percig vált be utána jobban sírt gondolom mégjobban össze rázta a teli pocakot. Szerintem jelezd majd a védőnőnek vagy gyerekorvosnak hátha tudnak tanácsolni valamit. Jó babázást és jó egészséget nektek! :)
2016. máj. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sanszos, hogy hasfájás, nálunk ilyen volt.

Biogaia sokat használt nekünk.

Ha újra kezdhetném kendőben hordoztam volna, hogy tudjak is csinálni valamit szegénykémtől.

(Tesóm kislánya első perctől tápszeres és hasfájós.)

2016. máj. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!