Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél éves babám unatkozik,...

Fél éves babám unatkozik, megunja a játékait, aztán elégedetlenkedik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2016. máj. 4. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak néhány játékot tegyél elé egy-egy alkalommal.


Sétálj vele sokat.


Tedd játszószőnyegre, járókába, földre, szőnyegre stb.

2016. máj. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
játszószőnyeg, babahinta van?
2016. máj. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

Ilyen idősen még az én babám is sokat unatkozott.

Játtsz vele, mondókázz, énekelj...

Nekem nagyon bevált a porszívó, ami azóta is nagy kedvenc. Hasra raktam a játszószőnyegen, és a csövét piszkálta(persze előtte letöröltem). Egy nap 2x 20 percet is elvolt vele.

2016. máj. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az enyém is állandóan unatkozott. Nem nagyon haladtam semmivel. Játszószőnyeg valameddig lekötötte de pl mikor főztem mondókáztam neki és igyekeztem olyan kajákat csinálni amivel nem kell sokat foglalkozni.. De ígyis gyakran volt nyafogás közben. Majd ahogy elkezdett kúszni megnyugodott.
2016. máj. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Enyém is ezt csinálta. Nem kell kirakni minden játékot, hanem ha megunja az éppen aktuálisan kirakottat, akkor azt beteszed a szekrénybe és előveszel pár másikat.
2016. máj. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Enyém is ezt csinálja. Nálunk most a lelógó kendők jönnek be. Meg nekem az vált be, hogy lerakom a szőnyegre, pár játékkal, de hagyok elő olyan cuccokat, ami nem pont játék, de azért nagy baj nem lesz, ha megtalálja. (pl pelusos tartót, táskát, székről lelógó kendőt, ilyesmit) Mostanában ezeket jobban szereti, persze csak akkor, ha nem én mutatom, hanem ő fedezi fel. De azért "véletlenül" mindig előhagyok valami érdekeset, pont számára elérhető távolságban.
2016. máj. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a hozzaszolasokat, nalunk az a gond, hogy egy ido utan az aktualis elfoglaltsagot elunja es mutatok mast. Azzal megint elvan, aztan ismet unatkozik.

De akkor megnyugodtam, hogy ez normalis. ☺

2016. máj. 4. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!