Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volina fogamzásgátlóról...

Volina fogamzásgátlóról vélemények?

Figyelt kérdés
Dokim ezt írta fel, már másfél hónapja nem szoptatok. Azt mondta, hátha majd ettől fogyni fogok. De hízni semmiképpen sem szeretnék, így is szenvedek a plusz kilóktól. Mik a tapasztalataitok ezzel kapcsolatban?
2010. ápr. 9. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ezt szedem, mert nem igazán állt vissza a ciklusom a szülés után, most tartunk egy "fogamzásgátló-kúrát" a dokim javaslatára.

Nem fogytam tőle.

Miért fogyni lehet tőle?


Mondjuk nem is híztam.

De én még sosem híztam fogamzásgátlótól.

2010. ápr. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Régen cilestet szedtem, és bizony vigyáznom kellett, hogy mit eszek, mert pikk-pakk jöttek rám a kilók. Most ahogy voltam a nődokinál, és mondtam, hogy hiába diétázom, tornázom, nem tudok fogyni, azt mondta, majd hátha ettől. Ezért lettem volna kíváncsi.

Egyébként nekem is iszonyú szabálytalan volt a ciklusom, csoda, hogy egyáltalán összejött a baba. Most is írt fel a doki egy külön gyogyit, amitől meg fog jönni.

2010. ápr. 9. 09:07
 3/4 anonim ***** válasza:

De gondolom a fogamzásgátló hatására azért mesterségesen rendszabályoztátok a ciklusodat, nem?

Én azért szedem most ezt, mert egyik hónapban nem jött meg, másik hónapban meg folyamatosan pecsételtem...

Fél évig kell most ezt szednem, aztán leállni vele, hogy mit szól a szervezetem...

Még másfél hónap van vissza belőle...


Szerintem próbáld ki, én nem híztam tőle!

2010. ápr. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A cilest az normális ciklusokat csinált, de amikor abbahagytam, akkor ugyanúgy, mint előtte, 40-50 napos ciklusaim voltak. Mielőtt terhes lettem, megjött júliusban, októberben, és decemberben. Azt hittem, majd a terhesség, és a szülés jó hatással lesz a hormonjaimra, és beáll a 28 napos ciklus. Háááát, hinni csak a templomban... :)

De köszi a tanácsot, mindenképpen megpróbálom. Valahol azt olvastam, hogy némi vízhajtó van benne, ettől lehet fogyasztó hatása. Aztán lehet, hogy csak hülyeséget írtak.

2010. ápr. 9. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!