Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vélemények pharmatex fogamzásg...

Vélemények pharmatex fogamzásgátlóról?

Figyelt kérdés
még szoptatok,de erről még nem hallottam.használtok ilyet?mik a tapasztalatok?
2010. jún. 22. 07:17
 1/8 anonim ***** válasza:
A hüvelytablettát használtam belőle, fel kell rakni sex előtt, és helyi spermaölő hatása van. Nekünk bevált!
2010. jún. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én csak ilyet használok már majdnem 10 éve. Semmi panaszom nem volt vele. A gyerekeink is akkor születtek amikor szerettük volna. Most én is szoptatok

és nagyon bevált.

2010. jún. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A múltkor volt egy kérdés a fogamzásgátlásról, abban három kismama is írta, hogy így védekezett:(
2010. jún. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A kiságyban szundikál az eredménye, szoptattam, nem irrigáltam, rendesen használtuk, igy lett 13 hónap korkülönbség a nagy és a kicsi között.


Ha semmiképp nem szeretnél még másik babát, akkor nem ajánlom.

Egyébként nem csak én voltam ilyen szerencsés, mikor szültem a mellettünk lévő abortuszos szobában 6-an voltak.

ebből 4-en a hüvelytabi mellett lettek terhesek...

2010. jún. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A pharmatexről nem sok jót hallottam, vagyis inkább sok pharmatexes babáról hallottam.

Viszont mi egy másik fajtát használunk, Patentex oval, a gyógyszertárban is jobban ajánlották, mint a pharmatexet. 9 hónapja használjuk, eddig sikerrel, nincs újabb baba... :D

2010. jún. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt használtam!!Szinte egyből terhes lettem!!Most itt szuszizik a kis 6hónapos fiam!!:)
2010. jún. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én kb 2-3 hónapig használtam, én ugyan nem lettem terhes, de nekem állandóan csípett, viszketet tőle a hüvelyem, gombám lett, pedig előtte kezet mostam. Szóval nekem sem jött be!
2010. jún. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM A válaszokat!Én nagyon hamar terhes leszek....gyógyszert már nem akarok,már 10 évet szedtem,a spirált kétszer elhagytam,így azt nem rizikózom meg...most ezt tegnap hallottam...de egy kicsit félek tőle.vettem ma egy dobozzal a krémjét,majd vasérnap este kipróbáljuk:-)ha addig meg nem gondolom.már a harmadik baba van itt,úgyhogy jó lenne ha most nem jönne a negyedik:-)37 éves vagyok
2010. jún. 22. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!