Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vélemények a CYPROMIX fogamzás...

Vélemények a CYPROMIX fogamzásgátlóról?

Figyelt kérdés

Én most szedem 2 éve folyamatosan és tavaszra tervezzük, hogy elkezdenénk a próbálkozást baba ügyben.

Már most hagyjam abba?

Most hallottam róla, hogy igazából nem is fogamzásgátló, hanem bőrproblémák miatt szokták felírni, de én fogamzásgátlóként szedem. Nem volt semmi mellékhatása, mindig napra pontosan jött meg a menstruációm is.

Lehet vajon gond belőle, hogy ilyen sokáig ezt a fajtát szedtem???


2010. dec. 11. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a PCO-m miatt írták fel. Mikor abbahagytam a szedését nem jött meg a mensim hónapokig. Ha babát szeretnél, szerintem minél előbb hagyd abba, hogy meglásd mennyire állt le a saját hormonrendszered tőle! Kell pár hónap amúgy is, míg visszarendeződik a ciklusod!
2010. dec. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hijita válasza:

Hagyd abba most!! Engem is az tett tönkre , nagyon rendszertelen lett a ciklusom. Nekem dianne 35 öt kellett szednem, ez hormonhelyreállító, de nem eshetsz mellette teherbe. Áprilisban telt le a 3 hónap. De májusban megint nem volt menszeszem. Júniusban azt mondta a doki h megint 3 hónapot szedjek be, de nem hallgattam rá. Június végén meg is jött, aztán júliusban is, de augusztusban már nem. A mensi kimaradása után csináltam tesztet, ami akkor pozitív lett. De sajnos 1 héttel később elvetéltem. Most megint lassan 1 hete késik, de félek tesztet csinálni. De erős leszek, és remélem holnap pozitívat tesztelek!!

Sok sikert neked, és mielőbbi babásodást!

Ha kérdésed van írj privibe

2010. dec. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!