Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Symicia fogamzásgátlóról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Symicia fogamzásgátlóról vélemények?

Figyelt kérdés

Mától kezdem el szedni, érdekel kinek mi a tapasztalata vele? Hízás vagy egyéb mellékhatások voltak-e?

20L


2011. márc. 15. 15:31
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Én is ebben a hónapban kezdem el :) Szóval remélem reagálnak a kérdésedre :P
2011. márc. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
És te kaptál a gyógyszertárban? :D Mert nekem először nézett a patikus, hogy van ilyen is?XD Aztán külön rendelnie kellett és csak másnap mehettem érte...
2011. márc. 15. 15:48
 3/37 anonim ***** válasza:
Még nem vettem meg, de ha jól emlékszem azt olvastam róla,hogy 2010-ben kezdték el gyártani.
2011. márc. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:

Csütörtöktől szedem. Első fogigátlóm. Hát, lekopogom egyelőre nincs negatív mellékhatása, max az h kicsit nyomott vagyok tőle. Szóval olyan tompa. A menzeszem 3. meg 4. napján görcsölt a hasam, előtte amikor nem szedtem akkor max az első és a második napon szokott fájni. Érdekes.

Amúgy itt ez az oldal, csak erről a fogamzásgálóról írtak véleményt. [link]

Van pozitív negatív tapasztalat. Valakinek hüvelyszárazságot és libidócsökkenést okozott. Valakinek pedig megnőtt tőle a cicije. Ja valaki meg 3 hétig menstruált. Ilyenekre emléxem. Nézegessétek meg ha érdekel.Ja és ha vmit tapasztalnék magamon akkor majd megírom ide.Lassan egy hete szedem már :)

2011. márc. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Én már 4. hónapja szedem, és fogytam tőle, és azóta is tartom azt a súlyt(pedig viszonylag könnyen hízok), a görcsöléseimet enyhítette, viszont hüvelyszárazság az nálam fellépett. de amúgy nagyon jó minden. 4napig van meg a menstruációm tőle, és már a 2.hónaptól beállt ugyanarra a napra.
2011. márc. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
Utolsó! Első hónapban rendesen megjött?
2011. márc. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Barátnöm 5 Honapja szedi.

Amit ő észrevett , elmondás alapján, hangulatingadozás az elején,de a hüvelyszárazságot én nem tapasztaltam nála :)


A cicje néha feszit amikor ujra elkezdi mensi után de egy méretet nőt is neki é nem hizott.


A tabit elötte 3-4 nappal szokta megrendelni.


Rem hasznos volt :)

2011. márc. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
nekem is nem rég irta fel a doki,most fogom kiváltani mennyibe került nektek?
2011. márc. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Ma váltottam ki :) 5800 vmennyi a 3havi.
2011. márc. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Nekem 5900 ft volt.

Hát egy hete szedem, eddig nem tapasztaltam semmi furát, csak hogy 1 nappal tovább tartott a menstruációm. Annak is a gyenge része. Mennyi idő alatt jönnek ki a mellékhatások?

2011. márc. 22. 23:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!