Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós babának házilag milyen...

7 hós babának házilag milyen kreatív játékokat csináltatok? Nem azért kérdezem mert nincs játékra pénz, mielött valaki belém kötne, csak van hogy házilag sokkal jobb fejlesztőket lehet csinálni!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szia,

bár tudom nem túl kreatív,de én tettem egy kis rizst egy fél literes müanyag palackba,így nagyon jópofa hangja lett.A lányom nagyon szereti rázogatni,kicsit megdönteni a palackot és nézni/hallgatni közben.mászni is nagyon szeret vele,gurítja maga elött és utána mászik.

2010. ápr. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

(off: elég nagy tahó aki ilyenért beleköt valakibe:) )

On: szerintem a létező legjobb játék az ásványvizes pet palack, én mikor a fiam kicsi volt megtöltöttem csíkokra vágott alufóliával színes papírral, és pici meg kicsit nagyobb kövekkel (vagy színes gyöngy akármi is megteszi)

Jól rászorítottam a kupakot (az majd később jön hogy már le is csavarja a tetejét) :))

És azzal gurigázott, színes volt, zörgött, mászott utána rácsapott, arrébb gurult szóval nagyon jó volt neki:)

2010. ápr. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Műanyag ásványvizes flakonba gombokat,vagy kavicsokat teszel.(vigyázz azért nehogy letekerje)Egy hálóba sipeszeket tettem,elfoglalja magát egy ideig még ki-be pakolja.Lábas és fakanál dobolni alkalmas.
2010. ápr. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nalunk is az asvanyvizes flakon a sztár :)


amugy en a babaszobajara csinaltam keramiabol névtáblát, szép domború autósat, imádja taperolni, meg a kerámiamedálokat is, es nem is art, ha bekapja (amikor fel vannak fuzve)


meg tepsi, lábas, stb.. igazabol most a babamnak az kell, amit nalam lat (egy eves)

2010. ápr. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm nagyon a hasznos válaszokat! :)
2010. ápr. 10. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!