Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Álmában csórézott a babám,...

Álmában csórézott a babám, nagyon megijedtem mert elkezdett fuldokolni, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
8 hetes a babám, 8 órákat alszik éjszaka. Tegnap éjszaka 2x is csórézott álmában, először csak az orrába folyt és kicsit szörcsögött, aludt tovább 1 órával később újra csórézott attól viszont fuldokolni kezdet. Nagyon megijedtem lehet nem lett volna baj, de azonnal felkaptam, mikor elkezdett köhögni tőle. Utána virrasztottam mellette egész éjszaka. Nem volt még ilyen, általában félre fordítja a fejét, úgy alszik. Minap a szomszédunk 3 hetes babája emiatt került kórházba, úgy félrenyelt, azóta rettegek és nem merem 1 pillanatra se magára hagyni, WC-re is félek kimenni. :( A másik fura dolog, hogy mostanában furán szopizik a babám, bekapja és kiköpi, szétnéz, majd visszafordul újra bekapja, közben rugdosódik és olyan nyugtalan. Ez mitől lehet? Közben sok levegőt nyel, 5 percenként büfiztetem. Pár hete büfiztetni sem tudtam olyan ügyesen szopizott, most meg egyszerűen nem tudjuk van e még levegő a pocijában, mert sokat büfizik, van hogy fél óra is eltelik, mire még kijön belőle egy. Még annyi hogy hason nem hajlandó aludni, ha meg az oldalára rakom addig ficánkol, míg a hátára nem küzdi magát. Ha espumizánt adok neki az segíthet a büfizésben?
2016. máj. 13. 10:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, azt kifelejtettem, hogy mi oldalt altatjik, ki szoktam támasztani párnával a hátacskáját, hogy ne tudjon elfordulmi.
2016. máj. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
51%
6-os válaszoló vagyok, most komolyan engem kellett 0-ra pontozni, aki nem szóltam be a szóhasználat miatt és próbáltam tanácsokat adni??????? Hát kösz szépen, öröm volt segíteni... :(
2016. máj. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Gondolom pont azok pontoztak le akik felháborodtak a csóré szón és törölve lett a válaszuk. Ne törődj velük! Felpontoztalak és köszönöm a segítséget!
2016. máj. 14. 17:10
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
És még itt a gyakorin sem kérdezte meg soha senki ezzel a kifejezéssel:) Ronda egy szó. Vetekszik az okádik szóval:)
2016. máj. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

2.válaszoló vagyok.

Én nem pontoztam le senkit,viszont engem is jól lepontoztak.Szerintem ezzel nem kell foglalkozni,vannak páran akik csak heccből nyomkodják a gombot.

Egyébként bármilyen furcsa én még soha nem találkoztam ezzel a szóval,ezért kérdeztem meg,minden rosszindulat nélkül,egyedül a 3.válaszoló szólt le kedves kérdező,én és az első próbáltunk segíteni,nem értem miért kell a hármassal egy kalap alá venni minket,szerintem semmi bántót nem mondtunk rád.

2016. máj. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Én azokról beszéltem akik felháborodtak, nyilván te nem vagy köztük 2-es válaszoló. Lehet nem láttad, de törültek pár választ.
2016. máj. 14. 23:10
 17/17 anonim ***** válasza:
Tényleg nem láttam,akkor félreértettem a hozzászólásodat,bocsánat.
2016. máj. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!