Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kutyakaki baleset, kell...

Kutyakaki baleset, kell aggódnom vagy tennem valamit?

Figyelt kérdés
15 hónapos lányommal ma játszótéren voltunk. Mindig mindent megfogdos, mint minden korabeli. A homokozóban is sikerült kutyakakit találnia. Ott voltam mellette, de azt hittem csak egy fadarab, akkor vettem észre, mire már szétnyomta a kezében. Sajnos itt nem volt kút, én se vittem vizet, így csak homokkal először leszedtem a nagyját, meg zsepivel letöröltem, bár jó kutyakaki szaga maradt a gyereknek. Figyeltem, hogy ne vegye a kezét a szájába, de természetesen mikor hoztam föl az emeletre, csak sikerült bevennie a szájába a kezét. Kell tennem valamit? Vagy most már úgyis mindegy, ha valamit látok rajta, akkor kell csak tennem valamit? Gondolom most már utólag nem sok dolgot csinálhatok.
2016. máj. 13. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz.
2016. máj. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gondolom sosem eltel falun . Ott normalis az ilyen a lanyom tyuksz@rt evett ennyi idosen.

Semmi baja nem lesz.

2016. máj. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen és ehhez hasonló esetekre van mindig popsitörlő a táskámban.

Nem lesz semmi baja ennyitől.

2016. máj. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok amúgy túlparázós, tisztaságmániás anya, csak azért mégis kutyakaki :D
2016. máj. 13. 22:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindig van nálam is egy pici popsitörlő és fertőtlenítő gél. Neked sem rossz, ha a kezed tiszta és neki sem.:)
2016. máj. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32%
Nem ijesztgetés, de a kutya székletében található bélférgek 2 éves korig megvakíthatják a gyereket! Ez tény és vonatkozik arra is, ha csak a gyerek arcához ér a kutya, nem feltétlen kell székletet ennie! Én aggódnék a helyedben! És mégis hogy indulsz el egy kisgyerekkel víz és tisztasági csomag (pl. törlőkendő) nélkül? Te biztos nem vagy paramami, de még gondoskodó sem! Utólag csak rághatod a kefét! Ez felelőtlenség volt részedről és nem értem, ha melletted van a gyerek, hogy nem veszed észre, hogy mit vesz a kezébe? Vagy nem is voltál mellette?
2016. máj. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!