Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor en rossz anya vagyok?

Most akkor en rossz anya vagyok?

Figyelt kérdés
Nos cigizek es ugy fogtam 5honapos babamat mert nem hagytam bent egyedul a szobaba ,az apukajanak akartam oda adni hogy nezzen ra amig kimegyek cigizni de akkor mar a cigi megvolt gyiujtva es a kis dragam belekapott az ego cigarettaba nagyon bant a dolog ,nyugodtan iteljetek el megerdemlem csak a kerdesemre valaszoljatok

2015. nov. 6. 22:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

A cigit vitted be a lakásba vagy a gyereket ki a hidegbe?

Nekem ez nem fér bele... sajnálom.

2015. nov. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%

Ennyitől nem leszel rossz anya, de én elítélem a dohányzó anyákat.

Én is elszívtam napi 1 dobozzal anno, de a gyerek tervezésekor letettem, és azóta sem gyújtottam rá (most 2,5 éves).


De azt nem tudom megérteni, hogy egyáltalán miért dohányzol lakásban? Miért nem teszed le a kezedből a cigit, ha a gyerek közelébe mész? Az apukája miért nem tudta felvenni a gyereket? Miért kell ahhoz kézben lennie, hogy "ránézzen"?

2015. nov. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A cigit a lakasba:/ ,nem tudom h kepzeltem hogy a cigivel fogom a gyereket nagyon utalom e miatt magamat
2015. nov. 6. 22:24
 4/12 A kérdező kommentje:
Au apjanak a masik helyisegben volt dolga es nemtudott a pocimhez bejonni,maskor egyatalan nem csinalok ilyet nem szepiteni akarom de tenyleg nem,terhesseg alatt le tettem a cigit de nemreg megint csak hozza nyultam amit szegyellek is
2015. nov. 6. 22:26
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Ne szégyelld, felnőtt ember vagy. HA dohányzol, akkor dohányzol. DE! Ezt lehet kultúrált formában, nőhöz és anyához méltóan is tenni!

1. A dohányzásod senkit ne zavarjon.

2. A füstöt ne lélegezze be a gyerek sem bent és kint sem, ha közel szívod hozzá.

3. Vigyázol a hamura, az égő csikkre, a balesetveszélyre.

4. Nem lesz az egész lakás bagószagú. Kimész bagózni a ház elé. Így a gyerekek is tiszta, bagómentes környezetben nőhetnek fel.


Nem volt szép, amit tettél. Gyerek közelében soha nem gyújtunk rá! Addig várjál legközelebb, amíg a férjed nem tud vigyázni a kicsire. Itt nem csak a belenyúlásról van szó, hanem a füst belélegzéséről!

Tessék kultúráltan, igényes formában dohányozni.

2015. nov. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

Hát ez undorító volt, szegény gyerek, nemcsak belélegzi a mocskot, még meg is égeted.

Én ezért utálom a bagósokat, mert annyira remegnek azért a sz a r é r t , h azt se bírja kivárni, h kiérjen a levegőre, már a lakásban rágyújt, minta a kérdező. Semmi nem érdekli, csak ez.


Az utolsóval értek egyet.

2015. nov. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én is dohányzom ,de a közelébe nem mennék vele a gyerekemhez.Miért nem tudtad eldobni azt a rohadt cigit?Majd elszívsz egy másikat...Nem is az a pláne ,hogy megégeted (ez várható volt...)hanem maga az elgondolás hogy egyik kézzel bagózol ,a másikba meg egy csecsemő.Igénytelen vagy.
2015. nov. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Melyik kedves hozzászóló pontozta le a válszomat? Mi nem tetszett? Az igazság?!
2015. nov. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Ne haragudj, de mi értelme volt kiírni ezt a kérdést? Te is tudod a választ, helytelenül cselekedtél. Ne ítéljünk el? De akkor nem is válaszolhatunk a kérdésre!
2015. nov. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen,abban a pillanatban egy drogos,kontroll nélküli sz.r alak voltál,aki anya és képtelen várni pár percet a bagózással.Miért kellene szépíteni?Igen,lehet itt simogatni a lelked,de ez attól még egy totál kiábrándító,undorító dolog.Fel kellene venni kamerával,vagy lőni egy fotót,hogy lásd magad,milyen szánalmas ez így.Sajnállak.
2015. nov. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!