Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most már minden egyes fognál...

Most már minden egyes fognál le fog betegedni, ahányszor előbújik egy?!

Figyelt kérdés
Fiamnak most jön a 5. és 6. foga, és megint beteg, mint a az előzö esetekben. :( hiába kap vitaminokat.
2010. ápr. 9. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem az a tapasztalatom, hogy igen. Nátha, hasmenés, piros popsi, láz. nekünk már csak két fog hiányzik, de eddig egyetlen egy volt, amivel nem szenvedtünk meg. Kitartás.
2010. ápr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :) Megszakad a szívem szegényke miatt, nem elég, hogy fáj és feszít neki meg mittudom én még le is betegszik folyton. Pedig ezt leszámítva egy makk egészséges baba. Most is torokgyulladása van :( El se járunk olyan közösségbe azt sem tudom honnan szedi össze :(
2010. ápr. 9. 15:22
 3/3 anonim ***** válasza:
amikor jön a fog,kinyílik a fogíny,és megváltozik a száj nyálkahártyája is.a betegségre hajlamos babák ilyenkor el kapnak olyan betegségeket mint a torokgyulladás,nátha stb.nálunk is pont ez van.még én sem találtam meg a legjobb gyógymódot erre.
2010. ápr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!