Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor lehet porszivozni a...

Hányszor lehet porszivozni a baba orrát? Ahányszor hallom, hogy szörcsög? Megszakad a szivem, de biztos jobb utána, mert belevigyorog az arcomba, ha végeztünk.

Figyelt kérdés
2009. febr. 26. 09:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nyugodtan porszívózhatod az orrát, ahányszor csak szörcsög, olyan ez nekik mint nekünk az orrfújás (az sem ártalmas :)

Előtte fújd be neki Sterimar-ral, az gyorsan leoldja a váladékot, és könnyeb kiszívni.


5 hós kislány anyukája

2009. febr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem 8 jónaposan volt megfázva a lánykám. Amikor úgy igazából benne volt a náthában, sűrűn porszívóztam az orrát(mikor hallottam, hogy nagyon szörcsög, vagy nagyon folyt már az nózija).Ő is megkönnyebült utánna:) Jobbulást nektek:)

2009. febr. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást!!!Ez az első náthánk,biztos túlspirázom...Sterimart recept nélkül tudok venni?
2009. febr. 26. 09:40
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk minden reggel porszívózás van,pedig nem mondanám,hogy náthás.mindig jön valami bigyó,elég jól tűri,megszokta. Szerintem utána jobban érzi magát,nem csikizi semmi belül az orrát,ő is vigyorog utána:)
2009. febr. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

szia.nekünk is ez az első náthánk:)

lehet sterimart venni recept nélkül,de mi dr.theiss féle sprayt vettünk,fele annyiba kerül és ugyanolyan jó.szerintem.

jobbulást nektek!

2009. febr. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a jótanácsokat!!!!!!!!
2009. febr. 26. 09:50
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A dr. Theiss spray-t nem ismerem, biztos az is jó. Nekünk az orvos ajánlotta a Sterimart, recept nélkül kapható, 2200 Ft-ba kerül (200 ml), ez tengeri sósvíz oldat, nem lehet hozzászokni, nem szárítja az orrnyálkahártyát, és sokáig elég.

Porszívózás előtt 10 perccel érdemes befújni az orrába.

2009. febr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 hetes kora óta minden este kiszívom mert szürcsög és idegesíti nem tud elaludni. Utána isteni jót alszik.

10 percenként ne szívogasd de fül orr gégész szerint reggel este nyugodtan!

2009. febr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor szabad orrszívózni a babát, ha tényleg nagyon szürcsög, mert a nyálkahártyát tönkreteszi.
2009. febr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is minden nap porszívózzuk az orrát kb. 2 hónapja. Mondta a védőnő hogy biztos érzékenyebb a nyálkahártyája ezért van mindig benne váladék. Megy a párásító is és mégis taknyos. 3 hónapos baba anyukája
2009. febr. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!