Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » -Még zárt üveges bébiételeket...

-Még zárt üveges bébiételeket a hűtőben tároljátok? -6 hós kisfiúbaba a kukiját/herécskéjét markolássza ahányszor csak szabadon van. Ez nem baj? Nem fájdul meg neki? -MAM 3-as szívóka üvegre, tejhez jó ez 6 hós babának?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
A kukival kapcsolatban tudok neked valaszolni. A kisfiam 7 honapos es kb. 1 honapja ugyan ezt csinalja. Ahogy a pelus lekerul mar markolassza is. Furdesnel meg semmi sem erdekesebb mint a kuki markolaszas. En megkerdeztem a vedonotol es nem gond. Most eppen ezt fedeztek fel es erdekes nekik, hogy ott van valami. Nallunk csak az a gond, hogy neha annyira markolassza, hogy a kuki (tovenel) es a herezacsko kozott neha megserul a bor es lesz egy kis repedes. Ezt mindig bekenem furdes utan sudocremmel es masnapra mar elmulik. Ezt azert figyeld meg, hogy a markolaszastol nem-e serul ott neki neha. De egyeb gond nincs vele ne aggodj. Szereintem rengeteg baba csinalja. Nallunk ezelott a fule volt a meno aztan jott a kuki. :)
2010. szept. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Üveg: a szupermarketekben is rendesen csak a polcon vannak, sosem hűtik sehol. nem is kell. nálunk is szekrényben vannak mindig


Cumi: az ún. 3 cseppes MAM etetőcumi fej 4 hós kortól adható.


kukiügyben nem vok jártas, lányaim vannak.

2010. szept. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A kukija miatt ne aggódj, mert ez teljesen természetes. A kislányok is fogdossák a puncijukat.
2010. szept. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A zárt üvegűeket spájzban tárolom. A kisfiad valószínű most fedezi fel a kukiját, majd húzgálni is fogja, ne aggódj, teljesen normális! Nálunk is ez volt, és az apukája szerint ez lesz már élete végéig.:))) Ne aggódj, ez így természetes.
2010. szept. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1. a kamra polcon vannak a bontatlan bébiételek. Ha felbontottuk, és nem fogyott el, akkor van hűtőben.


2. nem tudom, az én fiam 7 hónapos, de még nem kapott rá erre


3. szintén nem tudom, mert nem ismeri a babám a cumisüveget

2010. szept. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :-)
2010. szept. 10. 10:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Amit nem bontottam fel bébiételeket a hűtő tetején pihennek, ha felbontom, megy be a hűtőben az üvegen jelzett napig.


Kisfiam 8 hónaposan fedezte fel a kukiját, korábban olvastam már róla, hogy ez természetes, és azt is, hogy nem szabad tiltani neki, mert az később gondokat okozhat. Igaz most nekem okoz gondot, sosem tudom elég gyorsan megtörölgetni a kukacot, hogy ő már ne húzkodja. Még le sem kerül a pelus, de már meg is van. Általában valami kedvencet adok ilyenkor a kezébe, most a sláger a neogranormonos kenőcs, bár azt is utálom, mert a szúrós sarkával meg a szájában matat...


Aventet használunk, abból is 2-est.

2010. szept. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1. Én a spájzban tartom, semmi baja nem lehet.

2. Mi is 6 hósak vagyunk, de eddig még nem tapasztaltam ilyet.

3. Én már kipróbáltam a MAM 3-as szívókát 4 hós korában, de nem tudott vele inni, mert annyira jött belőle a tápszer. Most fogunk 2-es tápszerre váltani, és mivel az állítólag sűrűbb, akkor újra megpróbálom. Tejhez biztos, hogy nem jó, mert ömlik belőle.

2010. szept. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!