Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Biztos hogy kell ez neki?

Biztos hogy kell ez neki?

Figyelt kérdés
Másfél hónapos kisbabámmal baba-mama tornára szeretnék járni. Biztos hogy kel ez neki?

2016. máj. 15. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Nem feltétlenül kell, de jót tesz neki. Ahogy neked is, hogy kimozdultok.
2016. máj. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem lehet rossz. Még barátnőket is szerezhetsz az ottani társaságból. Ha esetleg nyűgös lenne, sírna, nem élvezné, akkor pár hónap múlva már biztosan, ahogy nő, egyre inkább kinyílik előtte is a világ.
2016. máj. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Neki nem kell, neked kell, ha kell.

A gyógytorna mas lenne, de az is csak akkor kell, ha előírják.

2016. máj. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Mi 3 hónapos korától jártunk. Kb egy hónap volt amig teljesen megszokta és élvezte.

Több barátnőt szereztem, sokat beszélgettünk, később mi tornáztunk a babák bandáztak.

Mostmár 2-2,5 évesek, de van akikkel azóta is összejárunk.

2016. máj. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Neked tesz jót főleg, mondjuk az enyém az első alkalom kivételével az összes többit élvezte, és egyre inkább élvezi.
2016. máj. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
szerintem nem kell neki en biztos nem vinnem vidd masszazsra, az erte van es nem erted...en probaltam otthon baba mama tornat vele de utalta...ha a te babad el van nem nyuszog, lathatoan elvezi vigyed nyugodtan. de ettol fuggetlen ennyi idosen semmi szuksege ra, boven eleg inger neki a seta.
2016. máj. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!