Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg elkényeztettem a 2...

Tényleg elkényeztettem a 2 hós babám?

Figyelt kérdés
Ma családi ebéden kiosztottak a rokonok, hogy el van kapatva a gyerek. Alapból úgy mentünk, hogy nem bírtuk elaltatni (cicin elalvós a babbabám, amit páromon kívül senki sem ért meg és fogad el). Nyűgös volt, hogy alvás helyett felvettük és beraktuk a babakocsiba. Természetesen mikor oda értünk már eltört a mécses és hiába szoptattam és aludt el cicin fel is ébredt negyedóránként. Meg kaptam, hogy elkényeztetem és ő csak hisztiből sír, nem éhes. Nem szabad felvenni se, hagyjam sírni és 1 hét múlva jó baba lesz. Alá írom vannak rossz napjai a babámnak, de végig alussza az éjszakát és én szívesen megetetem, ha sír. Nem is bírnám ki, hogy ne rohanjak hozzá. Ti mit gondoltok akkora baj az, hogy cicin alszik el?
2016. máj. 16. 17:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

[link]


Én ebben nagyon hiszek, illetve több előadását is megnéztem-ha esetleg nem jönne be Ranschburg Jenő vegyük e fel a gyereket.


-picike még, nemrég még pocakban volt, nem csoda hogy most is szüksége van rád, az érintésedre, illatodra...


Gyermeknevelésben tényleg ne hallgass.másra, csak a megérzéseidre és a babád, te és a férjed igényeire.

2016. máj. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!