Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is az utolsó pillanatban...

Más is az utolsó pillanatban találta ki a babája nevét?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék,hogy volt-e ilyen mással is,a történetre csak röviden.

Az első babámnál volt az hogy kitaláltuk,hogy Sára Hanna lesz,imádtam a nevét.Mikor megszületett megláttam és mondtam a férjemnek hogy legyen inkabb Luca Róza.Nem tudom miért,imádtam a nevét és a Luca fel sem merült,de ma már el sem tudnánk képzelni Sára Hannaként(egyébként még mindig tetszik😁)

Második kislányomnál pedig volt egy két kedvenc de ha már az elsőnél,akkor a másodiknál is úgy szerettük volna,hogy mikor meglátjuk.Vajúdás közben a nagy terhes labdán nyögtem ki hogy mindjárt jön a buldózer kislányunk,Lili,mire a férjem(állítása szerint,én csak a fájdalmakra emlékszem)szeme felcsillant és rávágta hogy Lili Borka,így ma már 2 éves kis csacsogó királylány.

Most várom a harmadik kislányt(37.hét).Nem tudom hogy lesz de a kórházban már meg se lepődnek.Nem tudom miért de nálumk ez "hagyomány" lett😂Eddigi nevek a Lea,Lora,Léna,másodiknévnek Zoé,Zara,Ella.


2016. máj. 16. 20:23
 1/10 A kérdező kommentje:
Túl sok lett a "nem tudom"😃
2016. máj. 16. 20:24
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi már mielőtt megtudtuk volna a pocaklakó nemét eldöntöttük hogy ha fiú lesz akkor Levente (ezt a nevet évekkel ezelőtt a baba tervezése előtt kitaláltuk), ha pedig lány akkor Dorka.A doki szerint kukis lesz úgyhogy már nagyon várjuk Levi babát!☺ Ha a következő lány lesz tuti, hogy a Dorka nevet kapja majd.
2016. máj. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,nagyon szép nevek :) a második kislányomnál tervben volt meg hogy Lili Dorka/Zorka lesz,és ha kisfiunk születik biztos Levi lenne,vagyis l betűsből ez a kedvencem,de attól még bármi lehetett volna,ha az én szüléseinet nézzük😂
2016. máj. 16. 20:38
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

15 éves korom óta szerettem volna Zorkának hívni a lányom. A dokik nem látták egész terhesség alatt h fiúnk vagy lányunk lesz, így fiú névnek a Sámuelt választottuk a férjemmel.

Császárom volt és mikor a doki kivette a babát fel kiáltott hogy kisfiú! Én meg mondtam : szia Samu

Mire a doki: vicceltem kislány :)

És ordítottam, hogy akkor nehogy Samut anyakönyvezzenek :)

Zorka most 9 hónapos igazi kis vasgyúró

2016. máj. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Fiúnevek közül nagyon régóta volt egy kedvencem, ami tetszett páromnak és bár került más is a listánkra, nagyon hamar kiegyeztünk az én favoritomban, így lett Hunor és azóta is imádom ezt a nevet. Lány esetére pedig még a terhességem előtt hallottunk együtt egy nevet és kapásból megegyeztünk benne, ami a Borka lett volna. :)
2016. máj. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy hete tudtuk, hogy gyerekünk lesz, mikor kitaláltuk a nevét. De van olyan ismerősöm aki szülés előtti nap döntötte el, hogy mi lesz a gyerek neve, a gyerek addig meg se akart születni.
2016. máj. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37 hetesen kórházba kerültem, az adatfelvételnél dőlt el a Kicsi neve. :)
2016. máj. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5-ös, nekünk is apa találta ki a Hunor nevet:-)
2016. máj. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a lánynevünk már megvolt évekkel azelőtt, hogy gyerekünk lett volna. A fiúnéven szerintem még a szülőágyon is vitatkoztunk volna, annyira nem tudtunk megegyezni. Eleve nagyon kevés tetszett, abból a kevésből meg véletlenül se egyezett egy sem :D 16 hetesen voltam egy 4D-n, hogy megtudjuk a nemét, előtte gyilkoltuk egymást, hogy ha fiú, mi legyen a neve, végül abban maradtunk, hogy tűzszünet, és visszatérünk erre, ha fiú lesz. Aztán közölték, hogy lány, úgyhogy probléma megoldva :D
2016. máj. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A lányunk nevében ha nehezen is, de sikerült dűlőre jutnunk a férjemmel, Nóra Elizabet lett. A fiunknál nem jutottunk közös nevezőre, így végül a ma már 5 éves nagylányunk választott nevet az öcsinek. Így lett Péter Benjámin. :)
2016. máj. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!