Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik kisgyerek napló? Vagy...

Létezik kisgyerek napló? Vagy olyan, amibe 1-2 éves korig, vagy 1-3 évesig vezethetem az újdonságokat.

Figyelt kérdés
Babanaplóm van, de az 1 éves korig van. 1 hete volt 1 éves, és ma tette meg pl az első lépéseit kézen fogva. Szerintem ez egy elég nagy esemény ahhoz, hogy "megörökítsem" az utókor számára, de a babanaplóban nincs erre hely.
2010. ápr. 9. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:

szia

én nem babanaplot vezetek.

hanem vetem egy hatalmas fotoalbumot amibe ugy kell beleragasztani a fotokat, meg minden mást amit akarsz, és feliratozom a fotokat, meg leirok benne minden fontos dolgot. most lesz holnap 2éves és még nem telt be az album, de nemsokára befog :)


ajánlom ezt neked is. nagyon szépen egyedileg meg lehet csinálni a gyermekednek :)

2010. ápr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél egy sima naplót és abba írhatod a fontosabb eseményeket. Szerintem fölösleges külön nagy pénzt kiadni egy előre nyomtatott "naplóért" és így még egyedi is lesz...
2010. ápr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet. Van is itthon fényképalbumunk. Képet előhívatni meg tényleg olcsóbb, mint több ezerért naplót venni. Köszönöm.
2010. ápr. 9. 18:35
 4/6 anonim ***** válasza:
tegnap az Alexandra könyvesboltban vagy 4 félét láttam, de elég drágák. hogyha te csinálod magadnak, akkor az már attól is szép emlék lesz, hogy nem csak kitöltögetetd :)
2010. ápr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia ami nekem van az olyan, hogy a baba első 5 éve, de nem csak úgy van benne hogy az első év, második év, hanem vannak fejezetek hogy első nyaralás, első karácsony, első hajvágás stb.
2010. ápr. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
[link] nekünk ilyen van és nagyon szeretm olyan aranyosan vezetik elő benne a dolgokat keresztelő,fényképeknek hely még a pocokról is karszalag helye amit a kórházban kapnak!első tavasz,nyár,ősz,tél !Első lépések !Ajánlani tudom csak!
2010. ápr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!