Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a babád első kemény...

Mi volt a babád első kemény lapos mesekönyve (leporelló, lapozó)?

Figyelt kérdés

Ajánlanátok nekem a mostanság kaphatóakból párat?


Az én régi kedvenceimet még nem sikerült megtalálni, de azokat a címeket nem szeretném megvenni neki újonnan, hátha megtaláljuk (A török és a tehenek, Zengő ABC, Boci-boci...).


Mikortól volt vevő a babátok a leporellókra?

Mikortól nem csak megrágni akarta? :)


2016. máj. 18. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Most húsvétra kapta.Januárban töltötte az 1-et.Nagyon szereti,nem rágja,lapozza.

2016. máj. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezek voltak az első kedvencei, régi mesék :), most ilyen formában kaphatók.

[link]


[link]


[link]


Nem tudom, 10-11 hónaposan már érdekelte (előtte is, de akkor még én mutogattam neki, utána már ő is hajtogatta, nézegette őket), ettől függetlenül eléggé megrágta őket még 1 évesen, sőt afölött is :D.

2016. máj. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

9-10 hónapos kora környékén már érdekelték a könyvek, persze nem igazán volt türelme végig hallgatni őket, inkább csak végig lapozgatta.

Most 16 hónapos és imádja a könyveket, napjában többször végig kell olvasnunk az egész repertoárt, de kb. 1 éves kora óta már végig hallgatta a rövid mondókás könyveket.

Amik most a slágerek nála:

Móricz Zsigmond: A török és a tehenek, Iciri-piciri (abban a kiadásban, amit előttem linkeltek)

József Attila: Altató

Gazdag Erzsi: Itt a tavasz, Itt a nyár, Itt az ősz, Itt a tél, Házasodik a vakond, Mesebolt, Vidám vásár (ezek szintén kaphatóak lapozó formájában)

Móra Ferenc: A cinege cipője

Csukás István: Csizmás kandúr

Van egy Karácsonyi angyalok című laporellónk is, amit még most is minden nap olvasunk, úgyhogy már a cipőm tele van a krácsonnyal :D


Ezeket már én is kívülről tudom :D


Illetve nagyon szereti a dalos könyveket, van laporellónk, amiben pár gyerekdal van (Katalinka szállj el, Cifra palota...).

2016. máj. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és még ajánlom Weöres Sándor könyveket, szintén szereti: Kocsi és vonat, Télország, Kutyatár.
2016. máj. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!