Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babánál szervezzem...

10 hónapos babánál szervezzem át a dolgokat ugye, ha úgy jön ki hogy este megtelik péppel és már alig tud szopni lefekvéskor? Nem jó ez így, igaz?

Figyelt kérdés
Szopik éjjel is még meg reggel. De inkább az éjjelitől szabadulnék meg mint az estitől.
2016. máj. 18. 19:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Rossz érzésem van ezügyben, lelkifurdalásom. Ez jogos?
2016. máj. 18. 19:25
 2/5 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben vagyok, megspékelve azzal, hogy épp likvidáljuk az éjjeli cicizést. Én kétféle megoldást látok jónak: vagy későn uzsonnázik, és jó tartalmasat, vagy korán, könnyűt, és lefekvés előtt 1 órával vacsorázik. Mondjuk ha éjjel szopik, én nem tartom akkora problémának, ha este nem szopik nagy mennyiséget.
2016. máj. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Idopontokat irnal ?

En is dilemmazok. 8 kor adok neki tejpepet es 9:30 kor szopizik. Viszont amiota tejpepet kap 8 kor, joval kevesebbet szopik este. Ejjel ketszer kel meg enni.

11 honapos.

2016. máj. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hàtha segìt. Kisfiam kb 19 kor kapott tejpépet,aztàn fürdés fogmosàs és 20 kor esti mese utàn cicizett. Végig aludta az éjszakàt.
2016. máj. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát nálunk is kb másfél óra telik el, néha egy. 6-fél7kor eszi a pépet és fél8 körül fekszik le, akkor szopik... megpróbálom korábbra tolni mert ez így nem tetszik nekem.
2016. máj. 19. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!