Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A lányom 18 hónapos és még...

A lányom 18 hónapos és még nem meséltem neki este lefekvéskor az "baj"?

Figyelt kérdés
Napközben sokat olvasunk, mesélünk, lapozza a könyveket, de este még nem meséltem neki. Hogyan vezessem be nála? Akkor meséljek mielőtt berakom az ágyba vagy amikor már beraktam. Tartok attól, ha berakom az ágybe és elkezdek mesélni nemhogy elalszik inkább felkelti az érdeklődését és pont ezért nem fog elaludni. ????
2010. dec. 26. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:

mi 6 hós kora óta mesélünk lefekvés előtt.

fürdés után apa mesél neki mesekönyvből, a nappaliban csücsülnek, kb 10 perc, aztán mutogat felém, hogy vigyem aludni. így szokta meg, most 11 hós.

szerintem először kezd így.

2010. dec. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én 9 hónaposommal jelenleg ott tartunk, hogy ha a kezembe veszek egy könyvet, egyből meg akarja enni. :)

Így elég lehetetlen mesélni. A másik variációtól én is azért tartok, amiért Te. (nem aludna, hanem szórakozna)

2010. dec. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy 6 és egy 3 évesem, egyszobában alszanak. Amikor mesélek a 6 évesnek, a 3 éves vagy tojja le és mászkál, vagy a képeket nézegeti, azokra mutogat és megnevezi mit lát a képeken. A történet még nem érdekli, kicsit sem köti le, így nem hiszem, hogy elkéstél volna egy 18 hónaposnál.
2010. dec. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ráérsz még. Én azt szoktam neki elmesélni, hogy mi történt vele aznap pár mondatban. Olvass utána Vekerdynél.
2010. dec. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a 16 hós lányomnak,mindig az aznapi történéseket,eseményeket,élményeket mesélem el,amiket együtt átéltünk.Összebújunk,és hallgatja.Ezen el is alszik.
2010. dec. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!