Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Négy hónapos lányom óránként...

Négy hónapos lányom óránként eszik. Nem sok ez egy kicsit?

Figyelt kérdés
Bébikaját és tejpépet kap.
2016. máj. 20. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szabadna ilyen gyakran ennie , beszélj az orvossal.
2016. máj. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
De,nagyon sok.Valami nem jó...Vagy szemetet eszik,vagy te hiszed,hogy éhes és minden nyikkanásra adsz,vagy valami baja vsn.Dokihoz vinni!!!
2016. máj. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De, ha nem adok neki akkor sír és nem alszik.
2016. máj. 20. 19:24
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem is négy hónapos a lànyom, de nekem szinte percre pontosan 3 órànként eszik. Az 1 óra az kevés. Tàpszert eszik és 2 hete kezdtük a kóstolgatàst. Lehet, hogy a te babàd keveset eszik egyszerre. Én szoktam neki mérni, hogy hàny grammot evett az almàból-krumpliból (ő még csak ezt kóstolgatja).

1.Próbàlj neki többet adni és folyamatosan növelni az időt 2 evés között.

2. Nem biztos, hogy azért sír, mert éhes. Az én lànyom akkor is sír ha unatkozik, vagy àlmos. És àltalàban akkor nem tud aludni, ha túl pörgeti magàt.

2016. máj. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

megpróbáltál már mást is etetésen kívül? nem lehet, hogy unatkozik? te meg belapátolod neki a kaját unaloműzésképp.

mondjuk lehet már átfordult és mivel óránként eteted, így keveseket eszik és valóban igényli is...


ha minden rendben akkor nem szabadna ilyen sűrűn ennie, kizárt, hogy éhes lesz, a tejpépet és a tápszert is 3 óra alatt emészti meg, a gyümit, ha nem sűríted akkor 1,5!

2016. máj. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De nagyon sok. Mit ès mennyi eszik óránkènt?
2016. máj. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem alszik = sir a ciciert anelkul nem tud elaludni? mert akkor nem ehsegrol beszelun hanem rossz altatasi technikarol....kinald vizzel - abbol rogton kiderul tenyleg ehes e. nappal is ennyit cicizik? az en lanyom is igazi cici fuggo.volt szoval tapasztalatbol mondhatom h ne rakd orankent cicire mert pikk pakk megszokja vagy mar meg i szokta
2016. máj. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom az utolsó válaszoló melyik kérdéshez akart írni.Itt szó sincs "ciciről" meg "szopiról"...
2016. máj. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
az is igaz, hogy 4 hónaposnak még tejet kéne kapnia, lehet nem is nagyon tud kanalazni, ezért nem lakik jól.
2016. máj. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ja bocsanat. nem tudom honnan vettem h szopis.:))
2016. máj. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!