Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az lehetséges hogy a 8 honapos...

Az lehetséges hogy a 8 honapos baba 3 orankent megehezik ejjel?

Figyelt kérdés

Az oke hogy normalis, nem kirivo eset hogy a baba felkel ejszaka, de az erdekelne hogy szerintefek tenyleg lehet- ehes ennyiszer.

Anyatejes, hozzataplalt baba. Este kap sinlacot is.


2016. márc. 18. 07:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem megszokás.

Nem gondolom,hogy éhes lenne,főleg nem 3 óránként.

2016. márc. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Megszokás,5-6 hónapos kor után nincs szükségük az éjjeli evésre a szopis babáknak a tápszeres meg amúgy sem kelnek.Lehet nem lakik jól napközben,adj neki picit laktatóbbat este és ha éjjel kel csak vizet adj hamar leszokik majd róla.
2016. márc. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kedves kettes hozzászóló!ne haragudj,de ez óriási tévedés,hogy a tápszeresek amúgy sem kelnek...Ikerlányaim 8 hónaposak,még a mai napig is minden hajnalban kelnek enni 220ml-t!(Nem kötözködésnek szánom,de ne általánosítsunk már!

A kérdezőnek:Én is megpróbálnám,hogy nappal többször adok neki enni,illetve este én egy kiadós pépet szoktam csinálni,9kor esznek,majd kelnek 3kor és utána reggel 8kor kelnek.

2016. márc. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Óh, hát ez már jobban hangzik, amit te írsz, utolsó. De mi számít kiadós pépnek?

Meg én azért nem merem vacsorára megtömni őt, mert félek hogy aztán nem szopik eleget. (Mármint főleg a tejet féltem.)

2016. márc. 18. 09:23
 5/11 anonim ***** válasza:
3as ha jól laknak napközben akkor nem kelnek éjjel, a tápszer több ideig laktató,mint az anyatej,ezért van,hogy a tápszeres babák hamarabb átalusszák az éjszakát.Kérdező pedig ha nem lakik jól este fel fog kelni éjjel enni,már 8 hónapos ha kevesebb tejet eszik,vagy elhagyja sem baj,döntsd el mi a fontosabb,hogy végig aludja az éjszakát vagy a tejed.
2016. márc. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
megszokásból kel, főleg ha sinlacot adsz neki este. Éjjel próbáltad hogy csak vizet (vagy azt sem kap?) Igen, ez sírással, nyüszögéssel jár és álomba kell dajkálni :) de 2-3 nap és elhagyja az éjjeli ébredést
2016. márc. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

hát csak nem vagok enne biztos hogy befolyásol bármit is a nappali evés. volt már hogy teletömtem és semmi változás nem volt éjszaka... de megpróálom újra.

(csak nem akarom hogy feleslegesen szokjon le az esti szoptatásról. ugye azt szokták utoljára elhagyni.)

2016. márc. 18. 09:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Még azt szokták csinálni,hogy kap a baba rendes vacsit ahogy nő ugye egyre inkább a szilárd felé haladnak,és fürdetés majd lefekvés előtt a szopi,környezetemben a barátnőim így csinálták,az én fiam tápszeres volt az első 2 hónapon kívül de nála is az volt,hogy egy idő után rendes vacsi fürdés egy adag tápszer,mondjuk Ő ahogy tápszeres lett csak hajnalban kelt,később akkor sem
2016. márc. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát igen, én is ezt csinálom, csak ha túl sokat eszik vacsorára akkor alig szopik...
2016. márc. 18. 09:59
 10/11 anonim ***** válasza:
nem.
2016. márc. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!