Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogyan fürdetitek a babátokat?

Ti hogyan fürdetitek a babátokat?

Figyelt kérdés
Kb mennyi ideig kell fürdetni?
2016. máj. 20. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
4-5 perc kb. 1 hónapos. Később majd többet hagyom mikor pancsolni fog, de egyelőre pont elég enki ennyi.
2016. máj. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
3 honapos. A kiskadba sok vizet teszunk, a ferjem tartja es en lemosdatom. most mar lehet vele jatszani (pl locsolgatni), igy most mar kb 10 percig furdik. Kezdettol nagyon kedveli, de most mar nagyokat sikit, mosolyog.
2016. máj. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
2-3 perc 9 hónaposan is. Nem szeret fürdeni. A családi sztorik szerint én is ilyen voltam, csak később szerettem meg a vizet.
2016. máj. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5%

8 honapos kb 20 percig furdik. Nagyokat pancsol es jatszik. Kb felidonel " lecsutakolom" aztan hagyom tovabb elvezkedni!😃

Hogy hogyan furdetem? Lefektetem elosszor hattal, tartom jobb kezzel a nyakanal es lemosdatom fentrol lefele. Majd hasal egy sort es hatulrol is megmosdatom. :)

2016. máj. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Kb 1,5-2 perc, 3 honapos:D ma volt az elso alkalom, hogy vigyorgott kozben, eddig orditott, ugyhogy mindig gyors mosas, aztan kifele :D ha majd szereti akkor tovabb maradhat :)
2016. máj. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ameddig elvezi ameddig idotok engedi illetve ha nem elvezi addig amig tiszta nem lesz :P ha magat a technikat kerded mert szules elott allsz©, ajanlom a Parents szulokepzo videoit, youtubeon megtekintheto. egyebkent a korhazban a csecsemosok is megmutatjak bar ott csap alatt furdetnek nem kadban..


nalunk is az elso 3 honap orditos volt pedig enekeltem is neki de utalta.. apja fogta tartotta en meg mosdattam.


4-6 hos volt mikor elkezdett a kezevel pancsolni. akkor at is tettuk a nagy kadba h ne usszon a furdo, kadbetetbe. igy furdott 11 hos koraig mig megtanult ulni azota a nagy kadban ulve furdik es.alig lehet kiszedni a kadbol

2016. máj. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy valaki ezen eli ki magat,hogy lepontoz mindenkit... Szanalmas...:(
2016. máj. 21. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!