Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy fürdetitek meg babátokat...

Hogy fürdetitek meg babátokat a nyaraláson (ha ott csak zuhanyzó van), viszitek a babakádat kocsival?

Figyelt kérdés
2015. jún. 15. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Basszus, ez komoly? Öledbe veszed a zuhany alatt és lemosod. Vagy van mosdókagyló, ott is meg lehet mosni. Ha ennyire nem tudsz megoldást találni ilyen apró problémára, lehet nem kellene elindulni. Vagy vigyétek a házat is.
2015. jún. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Amíg pici volt, vittük a kádat (a miénk laposra csukható, nem volt egy nagy ügy). Mióta tud állni stabilan, azóta nem viszünk semmit, zuhanyzik velünk.
2015. jún. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Én biztos nem cipelnék kádat. Kezembe fognám és lezuhanyoznám, kb. mint mikor nyakig kakálta magát és bedugtam a csap alá. Vagy egyikőtök megfogja, másik mosdatja.
2015. jún. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi külföldre megyünk vele jövő hónapban, és eszem ágában nincs kádat cipelni, igy is rengeteg cuccunk lesz. :)

Egyszerűen majd bedugjuk a zuhany alá, addig fogjuk, kibirja azt az egy hetet, hogy nem fél órát pancsizik, hanem csak megmossuk gyorsan.

A parton is alá kell dugni úgyis a zuhany alá, ha homokos lesz, szóval muszáj megoldani. :)

2015. jún. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kórházban is folyó víz alatt fürdetik őket! Állj bele vele és kész!
2015. jún. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van osszecsukhato felleponk, ra tiszta torulkozo, arra ultettem, amikor mar tudott. Eleterdeltem, fel kezzel tartva es lezuhanyoztam.
2015. jún. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
dehogy vittuk a kádat, fogtam a kezemben és lezuhanyoztattam, amikor meg már ult, leultettem és ugy zuhanyzott.
2015. jún. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5 hónapos koráig nem fürdettem kádba, amikor én tusoltam párom behozta hozzám, gyors lemosdattam és vitte is ki. Mikor már nehezebb volt és jobban élvezte a fürdést akkor kezdtünk el kádat használni.Mostanában azt szoktam ha csak gyors le akarom fürdetni, a babakádba való szivacsot leteszem a tusoló aljára, arra ráül és úgy csapatom le. EZ szerintem neked is jó lenne, elég egy nagyobb szivacs és nem kell a kádat cipelni.
2015. jún. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!