Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek a pánikrohamok ellen?

Mit tegyek a pánikrohamok ellen?

Figyelt kérdés
Egy 16 napos baba anyukája vagyok állandó rosszullétekkel!nem merek kimenni a lakásból és idebent is rosszul vagyok!Pánikbeteg vagyok már 4 éve,eddig tudtam kezelni,de most valahogy minden kicsúszott!!!valakinek ötlete?
2010. ápr. 10. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg ha felkeresnél egy orvost?
2010. ápr. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sürgősen orvos! Ez a szülés utáni depresszió is lehet, de ha előtte is pánikbeteg voltál, akkor súlyosabb formában is jelentkezhet, szerintem.

Menj háziorvoshoz, vagy ahoz aki eddig kezelt!

2010. ápr. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezen csak orvos tud segíteni.
2010. ápr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is pánikbeteg voltam, bár már lassan 4 éve tünetmentes vagyok. És hogy mi segített? Elmentem orvoshoz, kaptam egy szerotonin-szint emelő gyógyszert, amitől még rosszabb lett. Szedtem Frontint, de mivel rettegtem attól is, hogy gyógyszerfüggő leszek, saját magamat leszedtem a gyógyszerről. Szép lassan csökkentettem a napi adagomat. Jártam pszichológushoz is, aki alkalmanként legombolt rólam 5000 Ft-ot, és abból álltak a foglalkozások, hogy elmeséltem életem történetét, és pár dolgot kérdezett. Kb. a 4-5. alkalom után úgy éreztem, saját magamat kell meggyógyítanom, mert csak én vagyok az, aki ki tudja saját magát húzni a gödörből. Egyébként elég komoly volt a betegség, öngyilkossági gondolatokkal, fizikai rosszulléttel, állandó rettegéssel és félelemmel teltek a napjaim (attól féltem, hogy függő leszek, hogy becsavarodok, hogy ennek sosem lesz vége, hogy diliházba zárnak, stb.)

Aztán találtam egy könyvet, az a címe, hogy Éld az életed! Louise L. Hay írta. Ezzel a könyvvel, és saját akaratommal gyógyultam meg, és tanultam meg uralkodni saját gondolataimon, elmémen.

Keress fel egy orvost mindenképpen, de egyúttal vedd meg ezt a könyvet, kezdd el olvasni, és szedd össze magad, mert a gyerekednek nagyon nagy szüksége van rád!

Kitartást, és mielőbbi gyógyulást kívánok! B.

2010. ápr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a kisfiam nemrég múlt 1 éves, és én is pánikbeteg és depressziós voltam. Én kineziológushoz jártam, pszichiáterhez nem akartam menni, mert nem szerettem volna gyógyszert szedni. Utolsó reményem a kineziológus volt. Négyszer voltam és teljesen úgymond tünetmentes vagyok. Azóta sokkal boldogabb, kiegyensúlyozottabb, a kisfiammal türelmesebb és még sorolhatnám, hogy milyen vagyok. Nem olcsó, de ha hiszel benne, sikerül meggyógyulnod.

31 éves anyuka

2010. ápr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!