Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a legintimebb dolog a...

Mi a legintimebb dolog a babatokkal a szoptatason kivul?

Figyelt kérdés

Nalunk van egy reggeli szertartas.

Felebred megreggelizik atpelusozom es utanna kovetkezik az az 1 ora amiert minden reggel kepes vagyok mosolyogva felebredni, barmilyen faradt is vagyok.

Befekszunk egyutt az agyba es elkezdem hangosan puszilgatni a kis arcat, nyakat es homlokat.

Ezen fulig ero szajjal szokott mosolyogni.Meg kicsi a nevetgeleshez (8hetes lesz holnap), de sokszor ugy mosolyog, hogy kis rofogeseket csinal.Jar a keze es a laba :)

Amikor latom, hogy kicsit farad a szajtorlo pelusaval szoktam ovatpsan csikizni az arcat.Ezt is nagyon elvezi.

Aztan csak oda fekszem melle es nezzuk egymast.Simogatom az arcat es apro pici puszikat adok Neki.

Tudom, hogy nem tudatosan meg, de elo szokott fordulni, hogy a kislanyom is simogatja az arcom.

Ebben ugy el szokott faradni, hogy becsukja a kis szemeit es elalszik.Kozben fogja mindig a mutato ujjam.

Sokszor elsirom magam, hogy lehetek ilyen szerencses.

Van egy gyonyoru egeszseges kislanyom akit a sosr ilyen kedves termeszettel aldott meg.

Elmeselnetek, hogy Ti miket szoktatok csinalni a babakkal?Talan tanulunk belole es meg tobb szep pillanatot elhetunk at.


2010. ápr. 10. 12:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
86%

18 hónapos ikreim vannak, fiú lány! A kisfiam mellettünk alszik a kiságyában, a kislányom közöttünk. Nálunk minden reggel úgy kezdődik, hogy a kislányos felébred, átmegy az öccséhez a kiságyban, fetrengenek, "bírkóznak", kacarásznak együtt! hihetetlen öröm őket nézni! Mi addig apával lassan magunkhoz térünk. Minden reggel és este a tápszert kizárólag az ölünkből hajlandóak meginni, én közben szoktam a kis buksiját simogatni és az arcát puszilgatni( attól függ ki került hozzám :) ).

Ha a kislányommat etetem akkor ő az egész etetés alatt végig simizi az alkarom, ilyenkor majd'elolvadok!

Szóval meg tudlak érteni, hogy elolvadsz a minidtől!

Jó volt olvasni Téged!

2010. ápr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Hogy birod ket lurkoval??

En is ikreket szerettem volna, de rajottem, hogy egy babaval is iszonyu nehez nem hogy 2vel.

Minden tiszteletem a tied :)

2010. ápr. 12. 14:37
 13/24 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon aranyosak vagytok mindannyian :) Nekem júni végére várható a baba.:) Nagyon várom már, addig is kihasználom az alkalmat és megkérdezem a babáitok nevét!:) Még mindig gondban vagyunk a nevekkel. Megosztjátok velem?
2010. ápr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
72%

ikres vagyok!

Jaj aranyos vagy! Az első időben rémálom volt...pocakfájás, két síró gyerek, segítség nuku...no de most már feledve az elején lévő kellemetlen dolgokat hihetetlen élmény látni őket évődni, vagy együtt nevetni..nagyon cukik!!! bazi gyorsan felnőnek, élvezd ki tényleg minden pillanatát a babáddal!

2010. ápr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

A pici lanykam Boglarka Dorka :)

Jajj akkor nem sok van mar a pocakoskodasbol :)

Hihetetlen lesz amikor a szuleszno/doki azt mondja : GRATULALOK ANYUKA es akezedbe adjak ELETED ERTELMET !!!!



Szerencsere nem sokat faj a pocak.Inkabb azert nehez, mert egesz nap a lanykammal vagyok es a hazi munka....hat nem nagyon halad.

Pedig az a tipus voltam, hogy minden heten ablakot takartitotta stb.

Nincs kosz, de azert nem olyan perfekt mar minden :)

2010. ápr. 12. 15:12
 16/24 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is lányom lesz. Mindenféleképp 1 nevet szeretnék adni neki, de még nem sikerült választani. Nálunk a Petrus és a Verus jöhet szóva, de még fogalmunk sincs.:) Én a Petrát, apuka a Veronikát favorizálja:)
2010. ápr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Nekem a Petra tetszik (bocsi, hogy leirom, pedig nem is kerdezted).

Ennek egy oka van!! Az egyik szerelmem az eletemben is Petra.

O a 12 eves kishugom :)

Felig O is a lanyom.

Kotodok a nevekhez nagyon.Igy ha valaki tegyuk fel Piroska es megbant akkor nem szeretem a Piroska nevet sem onnantol, mert O jut eszembe :)

Tudom nevetseges, de ez van.

2010. ápr. 12. 15:38
 18/24 A kérdező kommentje:

Jajj az lemaradt Neki a Petra csak a beceneve.

Petronella Anna a teljes nev :)

2010. ápr. 12. 15:40
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
az én kisfiam már elmúlt féléves, én azt szeretem a legjobban, mikor az ágyra rakom vagy a meseszőnyegére, melléfekszem jó közel és igyekszem olyan hangokat adni, ami felkelti az érdeklődését és várom hogy rámmosolyogjon, megsimogassa az arcom, vagy esetleg megharapjon. imádom ha magamra fektetem és ő harapdál, én úgy veszem ez neki a puszi és amikor csak tehetem puszilgatom és elnézést de szagolgatom, az arcomat az arcához simítom és így tovább. múltkor nagyon tetszett neki mikor megmutattam a kiscica hogyan szokott hízelkedni
2010. ápr. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

En is szoktam szagolgatni.

Nincs is jobb mint a baba illat :)ISTENI!!!

Ez a cica bujasos aranyos dolog.

Ha nagyobb lesz a kisholgy en is kiprobalom :)

Koszonom a tippt

2010. ápr. 12. 17:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!