Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a legintimebb dolog a...

Mi a legintimebb dolog a babatokkal a szoptatason kivul?

Figyelt kérdés

Nalunk van egy reggeli szertartas.

Felebred megreggelizik atpelusozom es utanna kovetkezik az az 1 ora amiert minden reggel kepes vagyok mosolyogva felebredni, barmilyen faradt is vagyok.

Befekszunk egyutt az agyba es elkezdem hangosan puszilgatni a kis arcat, nyakat es homlokat.

Ezen fulig ero szajjal szokott mosolyogni.Meg kicsi a nevetgeleshez (8hetes lesz holnap), de sokszor ugy mosolyog, hogy kis rofogeseket csinal.Jar a keze es a laba :)

Amikor latom, hogy kicsit farad a szajtorlo pelusaval szoktam ovatpsan csikizni az arcat.Ezt is nagyon elvezi.

Aztan csak oda fekszem melle es nezzuk egymast.Simogatom az arcat es apro pici puszikat adok Neki.

Tudom, hogy nem tudatosan meg, de elo szokott fordulni, hogy a kislanyom is simogatja az arcom.

Ebben ugy el szokott faradni, hogy becsukja a kis szemeit es elalszik.Kozben fogja mindig a mutato ujjam.

Sokszor elsirom magam, hogy lehetek ilyen szerencses.

Van egy gyonyoru egeszseges kislanyom akit a sosr ilyen kedves termeszettel aldott meg.

Elmeselnetek, hogy Ti miket szoktatok csinalni a babakkal?Talan tanulunk belole es meg tobb szep pillanatot elhetunk at.


2010. ápr. 10. 12:50
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

En is szoktam szagolgatni.

Nincs is jobb mint a baba illat :)ISTENI!!!

Ez a cica bujasos aranyos dolog.

Ha nagyobb lesz a kisholgy en is kiprobalom :)

Koszonom a tippet.

2010. ápr. 12. 17:26
 22/24 anonim ***** válasza:
04-10 15:19-es vagyok. Sziasztok! Kérdezted, tudnék-e adni tippeket, hogy erősödjön az anya-gyerek kapcsolat... Szerintem Neked nem kell tippet adni, amiket leirsz, nagyon szoros kapcsolatra utalnak köztetek!:) Ha nagyon szereted Őt, figyelsz a jelzéseire, igényeire, és mindig őszintén és szivből reagálsz, mindent megtettél. Mindenkinek nagyon jó babázást kivánok!!!:)))
2010. ápr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Szia.


Koszonom a valaszod.

Igyekszem ahogy tudok, de szeretnek jobb lenni.VAN MEG MIT TANULNOM!!!!

Anyukam jo pelda szamomra :)Sokat tanulok tole, de ugye a lanyom nem en vagyok es sok minden nem sikerul, mert mas termeszetu mint en ennyi idosen.

2010. ápr. 13. 23:33
 24/24 A kérdező kommentje:

Miert kellett lepontozni??

Nem nagyon ertem, hogy miert nem csak a kerdezo pontozgathat!!

Nekem kell a hasznos valasz nem masnak!!

EN MINDENKI VALASZAT HASZNOSNAK ITELTEM MEG!!!

2010. ápr. 24. 22:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!