Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kende névről vélemény?

Kende névről vélemény?

Figyelt kérdés
Nekem egyre jobban tetszik ez a név, főként azért mert nem lehet becézni :) Anyósomnak már van egy unokája, Pannának hívják és "Pannácskának" becézi..fuu kiráz a hideg :D

2016. máj. 22. 16:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

De lehet becézni. Én ismerek Kende nevű gyereket, beceneve Kendus.


Amúgy nincs vele semmi baj, mostanában mondjuk elég népszerű lett. Igaz mindig minden időben voltak népszerűbb nevek, szóval nem ez a lényeg.

2016. máj. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
Nekem nem tetszik, kiráz tőle a hideg. Amúgy meg Kende is Kendécske lesz, vagy Kendus, Kenduci, Kendőcske, stb.
2016. máj. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Fuu köszi a válaszokat. És igazatok van, ebbe még bele se gondoltam " Kendécske" uuhh :O
2016. máj. 22. 16:37
 4/13 anonim ***** válasza:
26%

Nekem nem tetszik, olyan, mintha kérdés lenne. Kend-e? Nemrég született egy Kende a családomban. Kendus, pontosan.

Nővérem mániája volt, hogy az ő gyerekei nevét ne lehessen becézni. Ezért lett egy Emmája, akit Emmácskának hívnak a családtagok...

2016. máj. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Bármilyen nevet lehet becézni. A lányunk Zoé, azt hittem, hogy a Zozón kívül nem igazán létezik becézése.

Aztán apukám egyszer elérzékenyülve megszólította az unokáját: Zoékácska!


Bármilyen névhez hozzá lehet csapni egy kicsinyítő képzőt :)

2016. máj. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%

Hasonló név a Kenéz, nekem az jobban tetszik, bár megindokolni nem tudom, hogy miért.

Becézni bármilyen nevet tudnak, ez ne legyen szempont.

2016. máj. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egyre gyakoribb ez a név, én legalábbis egyre többször hallom itt-ott (ovi-játszótér).


Becézni meg természetesen MINDENT lehet. Azt mondjuk nem értem, hogy ez miért lenne baj, de ez más lapra tartozik... :)

2016. máj. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik.
2016. máj. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26%
Ez fiú vagy lány név?
2016. máj. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

Én ismerek Kendét és senki nem csúfolja. Értelmes embernek nem szokása. Nem tudsz olyan nevet mondani, amit ne lehetne csúfolni.

Utolsó : te töriből hányas voltál ?

2016. máj. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!