Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az anyatej mindenre jó?

Az anyatej mindenre jó?

Figyelt kérdés

Jó szem cseppnek, jó sebre, még mire?

Mi lenne ha heti 1 alkalommal bekennèm anyatejjel a baba egyész testét?



2016. máj. 24. 11:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Pár óra múlva romlott tej szagú gyereked lenne.


Nem, az anyatej nem csodaszer, ezt kicsit túllihegik. Táplálási célra tökéletes, de másra nem igazán jó.

2016. máj. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
akkor ő lenne Kleopátra!:) megtaláltad a fiatalság elixírjét, csak nem a kecske verzióban:D
2016. máj. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Lenne egy büdös, romlott tej szagú gyereked :D
2016. máj. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Wahahaha, bocs de ezt elképzeltem
2016. máj. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

Szemcseppnek???

Bekenni vele a babát??? Minek???

Hol éltek ti?? Atyaég!

2016. máj. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
53%

egyikre sem jó, ezek tévhitek, kényelmes alternatíva olyan "szülőnek" aki arra sem képes hogy elcsattogjon a gyermekorvoshoz ha szükséges.

ahogy itt valaki írta, tökéletes táplálék a babának. másra meg nem jó.

2016. máj. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%
Te most komolyan bele akarod csepegtetni a tejedet valaki szemébe? Nálad valami komoly probléma van. Miért kennéd be a tejeddel a gyereked testét? Jézusom.
2016. máj. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Betu ***** válasza:
66%
Nem érték egyet, hogy csak tàplàlék. A sajàt példàmat írom le. A kisfiam szeme születésétől csipàsodott. A kórhàzban kapott szemcseppet nem segített. Itthon kamillàztam orvos tanàcsàra. Nem segített. Majd kapott újabb szemcseppet nem segített. Már ott jàrtam hogy viszem könnycsatorna àtmosàsra, mikor talàltam egy cikket ahol azt írtàk, hogy anyatejjel àtitatott vattàval kell törölgetni meg maszírozni a szemzugtól az orra felé. Na ez segített.
2016. máj. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%

akkor te vagy az ellenpélda kedves utolsó, bár valószínű nem az anyatej oldotta meg nálatok hanem az idő.

az én lányomé is csipásodott (huzattól van egyébként) születésénél, kapott rá szemcseppet, 3 nap alatt rendbe jött.

2016. máj. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Betu ***** válasza:
33%
Hat hónapos koràra múlt el teljesen és nem a huzattól volt hanem könnycsatorna szűkület miatt. Na mindegy én hiszek az anyatej erejében.
2016. máj. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!