Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem kell az anyatej az...

Miért nem kell az anyatej az 1 hetes babámnak?

Figyelt kérdés
Sajnos a tejem igen későn indult be, így a babámat muszáj voltam újszüllötek számára készült tejjel etetni. Most 1 hetes, van tejem, de nem kell neki. Öklendezik, kíhányja. Miért?

2016. márc. 27. 23:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az én fiam refluxos volt, sugárba jott ki belole az anyatej..orrán-szájján.
2016. márc. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mikor indult be a tejed? addig azért cicire tetted? nem lehet, hogy csak cumizavaros a tápszer miatt?
2016. márc. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Míg be nem indult a tejem, addig is folyamatosan raktam a mellemre, hogy stimulálja. Az zavar, hogy a pótlásként adott tejet nem hányja ki, ügyesen eszi cumiból, de a mellemet már el sem akarja fogadni. Ma próbáltam a lefejt tejemet cumiból adni neki, de öklendezett, kíhányja.
2016. márc. 28. 00:06
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
ha nem megy nem kell erőltetni.
2016. márc. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
próbáld keverni a kettőt , úgy hogy ne érezze meg rajta az anyatejet és ne hányja ki
2016. márc. 28. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Én ezzel inkább szoptatási tanácsadóhoz, illetve gyerekorvoshoz fordulnék. Így látatlanba senki nem fogja tudni megmondani, hogy mi a probléma.
2016. márc. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt. Az én lányomnak sem kellett a tápszer után az anyatej, de nem csak az enyém. Miután elapadt a tejem, kaptunk anyatejet, de az sem kellett neki. A doki mondta is, hogy ő nem látott még ilyen gyereket, aki nem szereti az anyatejet. Az enyémmel együtt 4 féle anyatejet próbáltunk.
2016. márc. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2016. márc. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
miért kaptam 0%-ot?
2016. márc. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert még mindig megengedik, hogy agyalágyult kretének a saját kis szórakozásukra használják a válaszértékelő kezeket. Ez már valahol szerintem az oldalt is minősíti...
2016. márc. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!