Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babátok eljátszik egyedül...

Ha a babátok eljátszik egyedül, beszéltek neki, hogy tudja, hogy ott vagytok körülötte vagy hagyjátok egyedül játszani?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon elvan, én hagyom had játszon egyedül.Úgyis észreveszem, ha már igényli hogy hozzászóljak.
2010. ápr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is hagyom, NÉHA kell neki a "magány".

(nem sokszor azért, szeretek vele játszani)

És ha megunja, úgyis jön, és irányít! :D

2010. ápr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hagyon. Végre elvan!!:)
2010. ápr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én bizony hagyom, persze nem sirásig fajulni a magányt, de amig elvan magában, nem bántom. Szól ha társaságot igényel és akkor jön Anyu. Ez így van szerintem rendjén és tapasztalatból beszélek. 4 éves a fiam, elsö gyerek, elsö unoka, folyton társaságban és kézben volt, mindig beszéltek hozzá és azthittem, hogy ez így helyes ha ketten voltunk akkoris mindig "testközelben". A mai napig nehezen van el egyedül nemigazán találja fel magát, talán az ovi kicsit segített, hogy más gyerekekkel játszhat, csak úgy volt hajlandó kiköltözni a mi szobánkból, hogy elmagyaráztuk neki, hogy a kishugának kell a hely. Ezenfelülis úgy, hogy Apa vele költözött, így Apa övé én a Hugié vagyok. mostmár kezd javulni, mert miután elalszik "le lehet lépni". A lányom 4 hónapos nagyon jól és sokáig eljátszik egyedül, ha igényli a társaságomat, egyszerüen közli, hidd el megtalálják a módját. Egyedül alszik el, végigalussza az éjszakát haláli nyugodt baba és majdhogynem kevesebb a gondom vele mint a kisfiammal. Akit persze imádok csak szerintem abbol kifolyólag, hogy nem szokta meg az egyedüllétet, elég súlyos problémáink voltak. Persze lehet , hogy egyszerüen csak más egyéniség, de ha mégegyszer olyan pici lenne, nem úgy csinálnám, mint annak idején. Szerintem meg kell szokniuk hogy egyedül vannak néha, mert késöbb mindkettötöknek sokkal egyszerübb, akkoris ha imádod és minden perced vele töltenéd. Persze mindenki úgy neveli a gyermekét, ahogy jónaklátja, de én megjártam és példámból remélem okulnak páran. Ne értsetek félre ez nem órákat jelent, csak két alvás között pár percet, negyed órát- fél órát. Mindig többet, ahogy a kicsi nagyobb lesz.
2010. ápr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!