Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az aldis Mylove pelenkából...

Az aldis Mylove pelenkából mekkora a legkisebb kiszerelés?

Figyelt kérdés

Van belőle olyan próbacsomag (~2 db-os), mint a dm, rossmann sajátmárkásaiból?


Extra combos babához ajánlották nekem ezt a márkát, de nem szeretnék nagyon betárazni, mert ki tudja hogy jó lesz-e.

Jelenleg semmi se jó. Pampers, Libero, Babydream és Babylove is "leszerepelt". Ideig óráig jó csak egy-egy pelenka, máris váltanunk kell. Most a Libero 5-öst "nőtte ki" 9 kilósan. 8 kilóval kezdte használni, akkor nem folyt ki a hasmenéses kaki sem, most viszont már igen.

(A gumírozás felcsúszik a combjánál - úgy, mint amikor valaki túl kicsi bugyit hord és bevág a hátsójába -, így kifolyik az anyag a combjánál.)


Másnak is ismerős a probléma?



2016. máj. 25. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
2-es, 3-6 kg. De van 3-as is, 4-9 kg-ig.
2016. máj. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja, bocsi kiszerelést kérdeztél, nem méretet.

Nincs belőle 2 db-os. Az 5-ös méret, ha jól tudom 44 db-os.

2016. máj. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lánykám 8 kiló felett van, extra combos :) Mi ezt használjuk, az első lányom is ezt használta. Nekünk jó, most 4-es méret van, még teljesen jó. Szerintem nézd meg az 5-ös méretet
2016. máj. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekunk mar 9 kg felett nem volt jo az aldis 5 ös. szinten combos fiucska


egy daragbig pampers pants ot hasznaltunk, de az ara miatt keresnem kelltt mast. a muller sajat markasa tokeletes lett. abbol is van probacsomag. de most az auchanos bella happy a nyerő. árban és minőségben eddigi legjobb! .

2016. máj. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

A bella Happy ez lenne?

[link] - mert Auchan elég messze van tőlünk (Müller is).

Ez egyébként illatos vagy illatmentes? Csak az illatmentest bírja a bőre.

2016. máj. 25. 17:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ezt használom a fiamnak, nekünk szuper, én szeretem. Mondjuk az én fiam nem husis. 2 éves-13 kg. Jó az 5-ös méret még. De a Brendonban elég drága, nálunk az Auchanban most 2.490 Ft a 46 db-os 5-ös méret. Bár írtad, nektek messze van. Nem tudom van-e benne illatanyag, különösebben nem érzek illatot rajta, zöld tea kivonat van benne, az tuti.
2016. máj. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem husis, combos. Alkati.

3 kilóval is az volt. Most ~75 centihez 9 kg 9 hónaposan. Inkább a magassága "sok" a korához, nem a súlya. Nem pocakos, nem hurkás, csak óriási a combja, mint a körte anyjának, nekem. ;)

2016. máj. 26. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!