Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zöldes "emberien " büdös...

Zöldes "emberien " büdös széklet mitől lehet?

Figyelt kérdés

Ma történt ilyen először, nem nyálkás, csak zöld ami eddig sárga volt és büdösebb mint eddig.

Szopizunk és de a legtöbb tápszer. Tegnap nem volt széklet.


2010. ápr. 10. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, nem írtad mennyi idős a csemetéd:) ha nagyon kicsi, akkor még azért lehet, mert nem fejlett az emésztőrendszere eléggé, majd kialakul neki:) ha meg idősebb, akkor valamit nem jól tud emészteni, amit ettél, és megerjedt a beleiben:) Én kisfiam akkor kakil büdiket, amikor húst adok neki- heti 2-3x kap egy nap általában egyszer.. amikor húsos nap van, mindig méterekről megérzem a szagát.. ha meg "vega" nap van, akkor néha úgy sem érzem, hgoy beleszagolok ruhán keresztül a pelusába:D
2010. ápr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a Laktoherb teától lett zöld a kaki. :) Abbahagytam és azonnal sárgás lett ismét.
2010. ápr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem azt mondta a gyerekorvos,ha zöld a széklet,váltani kell tápszert,mert az azt jelenti hogy a baba nem tud valamilyen összetevőt megemészteni.Nálunk is ez volt,áttértünk másik tápszerre és azóta megint sárga a széklete (bár a szaga nem lett jobb :) )

Szerintem kérdezd meg a gyerekorvost vagy a védőnőt,nehogy baja legyen a picinek,akár allergiás is lehet

2010. ápr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
11 hetesek vagyunk, elejétől ha-s tápszert eszik, ugyan azt. Görögszénamag kapszulát szedek egy hete. Lehet hogy ez?
2010. ápr. 10. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!