Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket csinál 5 hónapos babád?

Miket csinál 5 hónapos babád?

Figyelt kérdés
Az én babám fiú, fordul hátról hasra mindkét irányba, hason forgdul minden irányba,szépen kitámaszt a kezével, a játékokért nyúl, és többnyire inkább hátrafele halad... Mosolyog ha meglát, de hangosan csak akkor kacag ha bohockodunk neki, magától csak párszor csinálta. Gagyorászik is de azt csak ritkán. De nagyon figyelmes, mindenkit megnéz

2016. máj. 26. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Ez a mit tud a babád olyan, mint a férfiaknál a mekkora a f.-od?
2016. máj. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy érdemben hozzá tudtál szolni a kérdéshez. Az inteligencia szinted az nagyon emelkedett. :D
2016. máj. 26. 11:23
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
A megfogalmazása trágár, de ettől még igaza van. Ha az enyém ül és összead, akkor mi van? Nevetséges a kérdés, az az igazság.
2016. máj. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehet buta kérdés, de ez csak puszta kiváncsiságból tettem fel..
2016. máj. 26. 11:25
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Az enyém is ezeket csinálja. Ha megfogom a két kezét akkor magát felhúzza, persze én is rásegitek. És kezdett kúszni hátra fele. 5,5 hós persze.
2016. máj. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én babám koraszülött,forogni csak hasról hátra szokott néha-néha! Sokat nevetgél ránk,szeret fürödni! Próbálok nem aggódni amiatt hogy kicsit el van maradva a mozgásban! Dévényes nem talált nála semmi izom problémát! Aranyos mikor az égnek emeli a lábacskáit. Játékot egyik kézböl másikba áttesz. A 30.hétre született, most lesz 6 hónapos!
2016. máj. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os, a korrigált kora jóval kevesebb és előrébb jár, mint egy időre születettnek "kell". Akkor miért aggódsz? Jó idegesíteni magad?
2016. máj. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerintem sem kell aggodnod! Nagyon szépen halad! :)
2016. máj. 26. 22:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm a megnyugtató választ a két utolsónak. Nem akarok én ezen rágódni, de utálom mikor anyós méregeti a kislányt hogy nem kéne már elörébb lennie!
2016. máj. 27. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!