Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7,5 honapos babam 6 honaposan...

7,5 honapos babam 6 honaposan megult a kezere tamaszkodva, most meg nem akar sehogy. Tietek mit csinal ennyi idosen?

Figyelt kérdés
Vedono szerint le van maradva.

2016. ápr. 7. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
semmit. ekkor tájt kezdett forogni. ülni 11 hónaposan ült. állni 10 hónaposan. 11 hónaposan szakemberhez vittük a késői ülés miatt de mindent rendben találtak. De a védőnő mondta h az ülésre 11 hónap a határidő...szóval nem tudom a tiéd szerint mégis miért van lemaradva. fordulni fordul?
2016. ápr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen,hatrol hasra ahogy leteszem,egybol atfordul,vissza mar kicsit nehezkesebben,de mar egyszer ketszer megcsinalta. Csak bogarat ultetett most ezzel a fulembe...
2016. ápr. 7. 21:24
 3/7 anonim ***** válasza:

ennyi idősen hátról hasra tudott fordulni, és ennyi. kb ilyenkor, 8 hónaposan kezdett mászni, abból pedig 1-2 héten belül felült (előtte csak ha én ültettem fel). 10 hónapos elmúlt, mire megtanult hasról hátra fordulni.

1 évesen már szinte egyáltalán nem mászott, csak gyalogolt.


5 éves, és semmiben nincs lemaradva a csoporttársaitól, az egyik legokosabb, legügyesebb kisgyerek.

na jó, rajzolni nem szeret, így nem is megy nagyon.

2016. ápr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a megnyugtato szavakat mindkettotoknek :)
2016. ápr. 7. 22:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Én lányom is 7,5 hónapos, 2 hete mászik és feláll mindenhol ahol tud, de ülni esze ágában sincs :D ne aggódj :)
2016. ápr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

7,5 hónaposan nem sokat. 2-szer átfordult 6 hónaposan hátról hasra és vagy egy tucatszor hasról hátra (utál hason), de azóta se ismétli, csak az oldaláig fordul. Eszi a lábfejét, hason maga alá húzza a lábát, hol egyiket, hol másikat, de a kezével nem végez kúszó mozdulatot.

Nem szeret támaszkodni sem.

Jövő héten neurológiai kontroll (előzőn rendben volt, hiába lassúbb).

2016. ápr. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bár az én babám 6 hónapos de ugyan ezt csinálja ő is. Gyönyörűen ül egyedül ha leteszem,mondtam ezt a Védőnőnek és azt mondta hogy ha pl ültetjük a babát idő előtt azt később Ki fogja hagyni.

Hagyni kell a saját ütemében fejlődni. Ezzel nekem is bogarak ültetett a fülembe, mostmár semmit sem merek csinálni a babámmal.

2016. ápr. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!