Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik kisebbeknek (babáknak)...

Létezik kisebbeknek (babáknak) karúszó?

Figyelt kérdés
Nézegettem az üzletekben, de mindegyik olyan szélesnek tűnt, szerintem a lányom be se tudná hajlítani a könyökét. 16 hónapos és nyárra mindenképp beszereznék egyet. Vagy ti ismertek konkrét márkát, amelyik keskenyebb? Olyan vékony, kis karja van a lányomnak, úgyhogy bajban vagyok.
2016. máj. 26. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
A Disney mintasak a tapasztalataim szerint általában kisebbek.
2016. máj. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Vagy


[link]


Sokkal biztonsàgosabb,ràadàsul melegen tartja a babàt,kisgyereket. A karúszó,főleg ilyen piciknél nem biztonsàgos egy pillanat alatt kicsúszhat belőle a keze,de ha nem akkor meg a feje elmerülhet,ezek az úszómellények viszont fent tartja a fejét is a vìz felett.


Karúszót vizi sportfelszerelés boltban érdemes megérdeklődni.

2016. máj. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én sima tecsós karúszót adtam rá 17-18 hónaposan először.

az, hogy széles volt, egyáltalán nem zavarta homokozás közben sem... viszont mindenképpen többfélét nézzetek, mert van, amit hiába fújtam fel tökig, még tavaly, 4évesen is lecsúszott a karjáról :aaa:

ellenben a legelőször vett széria (kiárusításon 29 ft-ért :)) még mindig jó, nem ment tönkre.

2016. máj. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"ràadàsul melegen tartja a babàt,kisgyereket."


hogy tartja melegen? hiszen vizes lesz, és amíg rajta van, az egész kis teste folyamatosan vizes, a napnak esélye sincs átmelegíteni, megszárítani.


(halálom a kezeslábas uv-szűrős fürdőruhákba öltöztetett kisgyerekek... mert az jóóóó, és ezért anyuka rajta hagyja a TELJES TESTÉN a vizes cuccot, amikor az kijön a vízből.

fenét! kisgatya, amikor kijön, pillanatok alatt átmelegíti a nap. vagy ha fázik, akkor irány a forró homokba hemperegni!)

2016. máj. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy tartja melegen,hogy ezek neopren anyagból vannak. És a vìzben egy màsféléves gyerek könnyen kihűlhet(persze nem 35fokos vìzben :-), de nem csak 35 fokos lehet pl a balaton egy 40 fokos nyàri napon ). A kezeslàbas pont ezért amit ìrtàl hülyeség,de ez a mellény két mozdulattal lecsatolhatò.
2016. máj. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
óó, az enyém karúszóval, kisgatyában sosem hűlt ki a Dunában :) más vizet meg nem nagyon ismer.
2016. máj. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!