Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A karúszó mennyire tartja...

A karúszó mennyire tartja fent a gyereket? 2,5 évesre lehet már adni? Eddig csak 3 évestől ajánlottat találtam.

Figyelt kérdés
2015. aug. 5. 02:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hejj, de utáltam gyerekként is. Mozgásban akadályoz, de azért küzdeni kell, hogy a fejedet kint tartsd.


Létezik olyan mellényke vagy gallér, amit fel kell fújni és a nyak körül képez egy párnát, ami kifejezetten a fejet tartja a víz felett. Szerintem sokkal kényelmesebb, biztonságosabb. Hasonlóan néz ki, mint a felfújt mentőmellények, csak egyszerűbb a kivitele.

2015. aug. 5. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyesmi, a lényeg, hogy a fej a vízfelszín felett maradjon.

2015. aug. 5. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, jobb az amit az 1 ajánlott!
2015. aug. 5. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nálunk itt Hollandiában a karuszo a kötelező az úszni nem tudó gyereknek, mást nem fogadnak el
2015. aug. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak volt ilyen felfújható mellénye.

Borzasztó volt. Merev volt, a nyaka fölé ért így nehezen mozgatta a fejét.

Karúszót vettünk neki, tökéletesen megfelelt.

2015. aug. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Karuszo nekunk sem jott be, siman viz ala kerult vele. A mellenyek sem, mert az kenyelmetlen volt neki, uszogumival meg at bir fordulni, es a feje megint viz ala kerul.

Csak pancsoloban engedtem meg ilyenkor, ugy, h ott voltam mellette.

2015. aug. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mellúszót nem akarunk, azt többen írták hogy kényelmetlen, a rendes kör úszógumi még kicsi neki, esetleg olyan állatfigurásban láttam még kisebbet. Ilyen volt már valakinek? A karúszókról vélemények még?
2015. aug. 5. 08:04
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálunk bevált a karúszó. Kezdetektől azt adtam rájuk. Fiam már 6 éves, de a lányom 2,5. Nincs is úszógumijuk. Persze jó minőségűt és megfelelő méretűt kell választani. Simán fenntartja őket. Jó, nem mondom, h nem merültek meg soha egy nagyobb ugrásnál, de 2-3 másodperc, és már kint is van a fejük a vízből Ettől még bajuk nem lett. Szereti mind2.
2015. aug. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nalunk is karuszo van, melyvizbe is ugralnak vele. Teny, hogy elnerulnek egy pillanatra, de hamar kint van a fejuk a vizbol.


Nem neztem soha az ajanlast, de tuti, hogy 3 eves kor alatt is hasznaltak mar.


Ha a karuszo mellett dontesz erdemes meretre minel kisebbet valasztani, hogy ne akadalyozza a mozgasban.

2015. aug. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem is karúszót használ a két évesem. vettem mellényt is, de az teljesen használhatatlan. Kis méretben nincs, a nagyobb méretet pedig felnyomja a víz, túl magasra kerül a karima. A gyerek, ha esik, hasra esik, ki sem tudja emelni rendesen a fejét, mert nem tud benne rendesen mozogni. még ezt nézegettem, de nem tudom jó lehet-e.

[link]

2015. aug. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!