Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Befordulós lesz a babám?

Befordulós lesz a babám?

Figyelt kérdés
Sajna a sok házimunkától,főzéstől kénytelen vagyok őt járokába rakni.Szereti,de félek hogy ha nagyobb lesz,befordulós lesz.Azért foglalkozom vele,szeretgetem,játszunk,de muszály betennem oda.Ja,és be kell takarnom a járóka oldalát,hogy ne lásson,mert akkor nyekereg.Hogy tudnám erről leszoktatni? 7hónapos a fiam
2008. szept. 25. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Ha ketrecbe rakod és még le is takarod, h ne lásson téged. Hát eléggé.

Mindenkinek sok a házimunkája, mégsem muszáj...

Én van, h úgy főzök, h az ölemben van. Minden igényét kielégítem, ezért tudok mellette olvasni a férjemmel lenni, mert kiegyensúlyozott baba.

2008. szept. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős amit írsz, én fiam is ha lát minket, akkor egyből ölben akar lenni, ha meg mondjuk alvás után a saját kiságyában ébred, és nem lát senkit maga körül, sokszor halljuk, hogy fent van és játszik egyedül :)

Szóval ezt csak azért írom, hogy értem miről beszélsz, de ha mindenképp be kell tegyed a járókába, minél rövidebb ideig tedd, vagy akkor házimunkázz, ha ő alszik (nem a porszívóra gondolok, ha mondjuk arra meg felébred) Egy-két hó és elindul mászva (legalábbis az én fiam profi benne) és onnantól biztonságossá tettük a környezetet és jön-megy amerre kedve tartja. Ha nagy a lakás akkor meg keríts le egy részt neki. És főzés közben is kijön a konyhába, adok neki műanyag tálat meg használaton kivüli eszközöket, jól elfoglalja magát velük (jobban mint a több ezer ft-os játékokkal). És igyekszem minél előbb végezni mindennel. Ill. ha apja itthon van és ő játszik vele, akkor minden házimunkát megcsinálok gyorsan. Rugalmasnak kell lenni, ez a babás élet már csak ilyen :) Nekünk nincs is járókánk, sose tenném bele.

"Nyekergésről"meg nem tudod leszoktatni, téged akar, te vagy az anyukája, természetes hogy mindig veled szeretne lenni! Később örülnél is még neki, ha veled akarna lenni :)

2008. szept. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is van járókánk, használom is, azaz használtam, amíg elvolt benne. Mostmár jelzi (sír), hogy nem tettszik. így csak aludni teszem oda nappal. 6 hónapos, leterítek neki egy plédet, körberakom a játékaival, vagy beleteszem a kocsijába és onnan kuksol vagy tényleg az ölembe van és úgy (próbálok) csinálni mindent. Azért azt nem hiszem, hogy befeléfordulós lesz, én abban hiszek, hogy a baba jelzi mi jó neki-ha a tiéd a járókában is elvan, akkor hagyd benne-szerintem.
2008. szept. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!