Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babám még csak alig...

7 hónapos babám még csak alig tud ülni. Néhány másodpercet néha perceket is ül de legtöbbször előredől. Itt azt olvastam hogy szinte minden baba ül már 6 hónaposan, most akkor mikor kel tudni ülnie?

Figyelt kérdés
kérlek segitsetek mert aggódom
2008. szept. 25. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj! minden baba más és más. Az enyém szintén 7 hónapos megül ha leültetem, de egyedül még nem ül fel. Mászni nem mászik és kúszni is csak addig míg az ágy végére nem ér és áll,mikor földet ér. Szóval minden baba más.
2008. szept. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs 2 egyforma gyerek.Az én babám 6 1/2 hónaposan felállt és pár nappal később kapaszkodva elindult.Én ekkor attól féltem,hogy görbe lesz a lába.Van olyan baba,aki meg kihagyja a mászást...Ne izgulj,lehet a tiédnek több idő kell,míg elég erős lesz a hátizma,hogy megtartsa magát.
2008. szept. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém csak nyolc hónapos kora óta ül stabilan, én is aggódtam, de tényleg felesleges volt. Nagyon sok baba nem ül még hat hónaposan.
2008. szept. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia az én babám hétfőn volt 8 hónapos és kb.1 hete bír egyedül felülni,egyáltalán nem kell aggódnod majd eljön mindennek az ideje!Az én babám sem mászik még de lehet,hogy nem is fog mert mára már egyre többet áll fel kapaszkodva.
2008. szept. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!