Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes kisfiam csak hason...

7 hetes kisfiam csak hason bir aludni. Háton kapálózik. Miért?

Figyelt kérdés
Miert van az h elalszik a kezemben lerakom háton majd 2 perc múlva elkezd kalimpálni a kezével és felkel. Jo lenne ha aludna háton is mert ha elringatom a kezembe háton mire átforditom h lerakom hasra felebred mert csak felületesen alszik.

2016. máj. 28. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Legtöbb baba így van ezzel. Hason érzik biztonságban magukat, mert érzik a talajt maguk alatt. Háton megijednek, kapálóznak. Az én fiam is etz csinálja. Hason altatom.
2016. máj. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Nekik még reflexszerű a kapálózás. Én is hason altatom a babám és ringattam nagyon sokáig. Felébredt mikor letettem de nem sírt egyáltalán, mondjuk egy pár percet várnom kellett mert akkor sírt is mikor letettem. Így pár perc múlva is felkelt de akkor meg nem sírt. Egy kicsit még simogattam a hátát aztán ki tudtam jönni, egy hangja sem volt. Szóval nem volt azzal gond, hogy a hasára fektetem ringatás után.
2016. máj. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szintén hason alvós 7 hetes kisfiam van.Az elején 2 hétig nem jöttem rá,hogy ő így érzi magát biztonságban,ha bújhat,ha lapulhat.A mellkasunkon szenderedik el,majd óvatosan a kiságyba teszem és így jóízűen alszik tovább.Egyébként a babák,minden baba éberen alszik.
2016. máj. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert neki úgy kényelmes. Én is hason szeretek aludni. Ennyi...
2016. máj. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem is beszélve hogy a legjobb a hasonalvás, mivel ha jön a büfi alvás közben akkor nem fullad bele.
2016. máj. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!