Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azoktól várok segítséget,...

Azoktól várok segítséget, akik ismerik a CAM babakocsi családot! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, hogy eldöntöttük, hogy CAM babakocsit szeretnénk a babánknak vásárolni. Mindenképpen a 2010-es kollekció jöhet számításba, mert itt már a bébihordónak van talpa, amit be lehet kötni a kocsiba. A három fajta: Dual Combi (kb.150.000), Combi Family (kb.120.000), vagy a Combi Baby (120.000)? Kicsit különböznek egymástól (pl. 4 kerekű v. 3 kerekű, karfás v. karfa nélküli). Mivel semmi tapasztalatom nincs, nem tudom mire érdemes odafigyelni, melyik lenne jobb választás?! Minden véleményt szívesen fogadok a babakocsi családdal kapcsolatban!
2010. ápr. 11. 09:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon drágák. Főleg ha azt nézi az ember, hogy nem használja sokáig. De maga a CAM jó minőség. A mózeskosarat kihagynám, mert nem tudod sokáig használni és a kocsiba csak külön autós szettel tudod berakni. A tolókar állitható legyen és a kerék fixálható és bolygósitható.
2010. ápr. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekünk Combi family van, maximálisan elégedettek vagyunk vele, 10 hónapja minden nap használjuk legalább 2x, rengeteget sétálunk, és bár kicsik a kerekei, a földúton is megállja a helyét. A mózest is ki tudtuk használni, kb 4 hónapig csak abban volt.
2010. ápr. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az ár számomra korrekt, hisz több gyerekre tervezek és mindenképpen szettet szeretnék, hisz ha mindent külön veszek meg (mózes, bébihordó, spotkocsi, táska, esővédő stb.), akkor többe kerülne, és nem biztos, hogy minden kompatíbilis lenne egymással. A mózest nem tudom hogyan tudnám kihagyni, hisz ősszel fog születni a gyermekem és hordóba, vagy sportkocsiban azért mégsem sétáltathatom a mínuszokban. Több márkát megnéztem (Chicco, Peg Perego, Jane) és a CAM mózese bizonyult a legnagyobbnak. Inkább a kocsi gyakorlati tapasztalataira lennék kíváncsi! Köszi
2010. ápr. 11. 09:38
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi második válaszoló!
2010. ápr. 11. 09:39
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekünk is Comby Family babakocsink van. /igaz nem 2010-es :)/

A mózest nagyon szerettem és sokáig ki tudtuk használni. Abban sétáltunk egész télen. Szerettem, hogy emelhető a fejrésze, így a nagyon kiváncsi fiam nézelődhetet is benne, akkor, amikor még nem ült.

Most már a sport részt használjuk (ami megjegyzem sokkal könnyebb, mint a mózes)

A hordozó könnyen beköthető a kocsiba. Na azt most nőttük ki (a fiam 9 hónapos, kb. 9 kg., és 74 cm.)

Jó hogy külön le lehet szedni a mózest és a hordozót a vázról és fordítva is rá lehet tenni. Viszont a sport rész csak előrenéző. (nem tudom a 2010-es változatban mennyit változtattak rajta)

Összességében szerintem elég jó kocsi.Nekünk piros-kék színben van, ami szerintem egy kislánynak is jó.

Talán egy kicsit nehéz nekem, de én nem vagyok egy izompacsirta :)

2010. ápr. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én is a piros-kék színt néztem ki, mert szerintem is jó kislánynak és kisfiúnak egyaránt (kislányunk lesz, de szeretnénk majd még egy babát). A 2010-es modell hordozó és sport része is két irányba helyezhető fel, aminek nagyon örülök. Esetleg még ha azt megírnád, hogy milyen a háromkerekű közlekedés szempontjából? Mi lehet a különbség a 3 és 4 kerekű között? Melyikkel jobb közlekedni?
2010. ápr. 11. 10:51
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia

A bartnom is CAM babakocsit vett (persze 2008as kollekcio) es elegedett is volt vele, a fia 1,5 eves koraig hasznaltak, viszont most kell ujat venni mert az osszetetelek szetestek es hasznalhatatlan. Tobb anyukatol hallottam mar a problemarol. Masik dolog amiert most mar mast valasztana az a kerekek merete, mert telen nem tudta a hoban rendesen hasznalni, elakadt vele, alig tudta tolni. Ha az ar nem lenyeges akkor vedd figyelembe a biztonsagot, a baba kenyelmet, a kerekeket, a kocsi sulyat, a kar allithato legyen, konnyen osszecsukhato-e, be e fer az autoba, sport reszt fekve is lehessen hasznalni(ugyanis sajna vannak olyanok fajtak amelyeket nem lehet).

Sok szerencset a valasztashoz es jo babazast:-)

2010. ápr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
harmadik vagyok: A mi kocsink 8 kerekű és az első két pár bolygósítható, ami nagyon jó és fontos is szerintem. Amúgy jól írta az utolsó válaszoló: sajna télen tényleg nem jó ez a kicsi kerék. A hóban bizony elakadt :(, de ahol elsöpörték a havat, ot nem volt gond :)
2010. ápr. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Lívia27 válasza:
Igaz, hogy már 2 éves a topic, de talán más is, mint én is rátalátam. Nekem 2008-as cam mbx6 travel systeme-s kocsim van. A legjobb döntés volt amikor ezt vettem meg. Én 8 hónapos koráig használtam a mózest. Hosszú úton ment volt a mózes (10 e ft volt a bekötő hozzá) és a hordozó is. Így nem terheltem 2-3 órán át a csípőt, gerincet. A sport részét 3 éves koráig használtuk, mivel vízszintbe hajtható, sokat aludt benne, széles volt kényelmes volt, nem esett szét, könnyű volt tolni. Most a második gyerek vállalásánál nézegetem a kocsikat, én nem tudom kinek tervezik, de 95%-ba nem fektetném bele a gyerekemet. Mindegyik mózesnek szűk a belseje, a sport része meg egyszerűen használhatatlan. A tervezőket kéne beleültetni, h 1-2 órát üljenek benne, vagy aludjon! Én biztos, hogy megint Cam mbx-et veszek. Aki anyagilag megteheti, csak ajánlani tudom. Egy kicsit olcsóbb de talán még hasonló jó lehet az ABC design kocsik.
2012. márc. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki rátalál a kérdésre, talán érdekes lehet... Familym volt, 2008-as modell. 2009-ben vettem. Imádtam. 3 gyereket szolgált ki, még 10 év távlatában és 3 gyerek után is jó állapotban volt. A sport része az iszonyat sok mosás után is tartotta a színét. Nem fakult ki egyáltalán!! A mózes hatalmas, így nagyon sokáig jó, a ringató része miatt kiváló ágynak is. A kerekei jól bírták. Egyetlen alkatrésze sem szorult cserére. A kosara mindíg dugig volt pakolva, nem szakadt le.
2019. ápr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!