Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babakocsi vásárláshoz szeretné...

Babakocsi vásárláshoz szeretnék segítséget kérni?

Figyelt kérdés

Első babánk lesz, és tudatlanok vagyunk még.

Olyat szeretnék, ami nagyon praktikus, aszfaltos úton jól tolható, a bábának praktikus és nem túl drága.

Új és használt is érdekelne.

A babahordozó jobb, ha benne van, vagy külön jobb megvenni?

Januári baba lesz a kicsike.



köszi a segítéstet


Ha tudtok képeket, oldalakat linkeljetek be.


2010. júl. 6. 09:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Itt találsz hasznos ötleteket!

[link]

2010. júl. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekünk ABC Design 3TEC van, van hozzá mózes, sportülés és babahordozó is. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Könnyen nyitható, sportos, kényelmes kormányozni.
2010. júl. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kérlek azt is írjtok le, hogy újat, vagy használtat vettetek, és mennyiért.
2010. júl. 6. 09:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Milyet szeretnél,könnyű esernyőre csukódót,vagy a nagyobb méretű nehezebb mély kocsit?
2010. júl. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Szintén első babásan mi ilyet veszünk:


[link]


Nekünk nagyon fontos volt az, hogy ne legyen túl drága, de bolygósítható legyen a kereke. Engem a súlya nem érdekelt, mert nem kell felvinnem emeletre, de ha panelban laktok, erre figyelj, mert nem lesz egyszerű dolog a kocsit babástól felvinni! Mindenképp nagy és tömör kerekeset szerettem volna. Nagyot, mert annak jobb a rugózása, s tömöret, hogy ne kelljen attól tartanom, hogy valahol útközben defektet kapunk!

Mi a hordozót külön kapjuk, így mi anélkülit kerestünk. Fontos volt még, hogy jó nagy legyen, s a baba kényelmesen elférjen benne jó sokáig! Valamint én mindenképp szerettem volna mózest az első időkre, így olyat kerestünk, amiben benne van.


Sok sikert a keresgéléshez!

26 hetes kismami

2010. júl. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én olyat vettem, amit fektetni és ülőre állítani is lehet, elég tágas, de nem hatalmas, könnyű összecsukni, tolás iránya változtatható (Pierre Cardin). Külön vettem hordozót.
2010. júl. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amit utolsó belinkelt azok nagyon szép kényelmes kocsikák.Mi vettünk egy hasonlót csak más márka,full extrás,nagyon szeretem(3-ik babásak vagyunk),de mellette még több kocsit is vettünk,mert utazáshoz nem a legpraktikusabb,és mi sokat kirándulunk sétálunk.Ami bejött az egy ilyen nagy kocsi itthonra,és egy Ber@go coeltto(esernyőre csukódik,nagyon könnyű 10kg).Utóbbihoz is lehet venni hordozót és mózest is,nagyon szeretem,mi már csak ezt használjuk.Egyébként olyan a kialakítása,hogy szemből is lehet tolni,és mózes formájúra alakítani magát a kocsit is.Árban pedig szuper.Ha az első kocsinkat most kellene megvennem,Peg peregot vennék minden képen.A ber@go is szinte ugyan az egyébként.
2010. júl. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is első babám lesz.Mi Baby Top babakocsit vettünk használtan(de akitől vettem szinte nem is használta,olyan mint az új)13ezer Ft-ért.Babahordozót külön vettem 2ezer Ft-ért.

Az új kocsik nagyon drágák.Először én is újat akartam venni,de meggondoltam magam.Kunert Vipet vagy King Raf Pol-t szerettem volna,de 30ezren felül felesleges pénzkidobás babakocsit venni.Használtan is ki tudsz fogni szépeket,szinte újat.Ajánlom a teszvesz és a vatera oldalakat.Tuti találsz kedvező áron olyan babakocsit,amilyet szeretnél.Remélem tudtam segíteni.

Boldog Babavárást!

2010. júl. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kb. két hónapig csak babakocsit kutattam. Olyan sok fajta van, hogy már egyszerűen fogalmam sem volt, hogy melyik a jó és melyik nem. Aztán arra jutottam, hogy igazából majd úgyis a baba "igényei" és egyéb dolgok alakítják a dolgot, hiszen előre úgysem tudhatom mekkora lesz a babám, vagy mondjuk milyen lesz az időjárás stb...

Végül mi ezt választottuk: Baby Point V3 - használtam vettük 30.000 Ft-ért, és nagyon klassz állapotban van szerencsére. (nincs hozzá hordozó, azt külön vesszük, én nem akarom órákig majd abban tologatni úgysem)

[link]

Fix és bolygósíthatóak a kerekei, a hátsók felfújhatók. A mózes része elég nagy, így remélem bele fog férni egy téli baba sok ruhában is, takaróval. A sport részt meg majd meglátjuk, ha nem válik be legfeljebb megpróbáljuk lecserélni. A babakocsi nem annyira nehéz (persze nem is pillekönnyű), könnyű tolni, de majd ez a tényleges gyakorlat közben kiderül. :)

Nekünk pici autónk van, de ez a babakocsi azért még befér a csomagtartóba.

Itt a gyakorikerdeseken sok-sok eltérő választ fogsz kapni, próbáld inkább majd a saját igényeidet meghatározni: kell-e cipelned a babakocsit lépcsőn, be kell férnie liftbe, rossz utakon fogod tolni, fogjátok autóval vinni? Mert ha emelgetned kell, akkor vegyél könnyebbet, ha kocsival viszitek, akkor olyan méretei legyenek, hogy beférjen a csomagtartóba, ha rossz utakon tolod majd, akkor inkább nagy kerekei legyenek.

Szerintem nehéz a választás, de sok sikert hozzá! :)

2010. júl. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat
2010. júl. 12. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!