Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindennap eszik húst, felvágot...

Mindennap eszik húst, felvágott-félét másfél-két év körüli gyerkőcötök?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:

szia, az én 16 hónapos fiam igen, ő nagy húsevő, imádja. Illetve van heti egyszer máj, és heti 1-2szer halacska is. A többi nap mindig van az ebédhez husi. próbálkoztam spenót-tojás kombinációval is, de kiköpködi...:/

reggelire nem minig felvágott van, szokott lenni bundáskenyér, tojásrántotta, péksüti, kőrözött is.

üdv

2010. ápr. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, mert nagyon magas a nitrát és tartósítószer tartalma a felvágottaknak. Friss rántotthusi, halcska, az igen.
2010. ápr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon nem erőltetem neki. Nem igazán szereti a felvágottakat. Ha az ebédhez éppen olyan a leves vagy második abból elfogad pár falatot, de nem kifejezetten húsimádó.
2010. ápr. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam soha nem eszik húst. Se rántva, se sütve, se főve nem eszi meg. Felvágottat néha-néha elfogad, de nem igazán szereti azt sem. A májkrém az egyetlen, ami hústartalmú és nem köpköd tőle. Sajnos Ő ilyen, hiába próbálkozom, nem kell neki, kiköpi.
2010. ápr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Heti 3-4x van husi. Kap májat, tojás-spenót, hal, tészták. Felvágottat kb. heti 3x kap.
2010. ápr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!