Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2-3 hetes babával, hogy...

2-3 hetes babával, hogy tudtok elmenni kozmetikushoz vagy körmöshöz?

Figyelt kérdés

2016. jún. 2. 17:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%
Én vagy úgy mentem, hogy a férjem itthon maradt vele vagy úgy, hogy elsétáltunk együtt, és ő tologatta addig babakocsiban. Bár másfél hónapos korában voltam először kozmetikusnál és fodrásznál is, és nem járok havi gyakorisággal, így nem volt annyira nagy kihívás a dolog megoldása.
2016. jún. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
49%
Sehogy nem mentem. Eleve 8 hétig véreztem, ülni nem tudtam... Nem vágytam kozmetikusszékbe sem.
2016. jún. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
46%
Sehogy, örültem, hogy lyuk van a ...
2016. jún. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
51%
Előtte se jártam egyikhez sem, azóta sem voltam, pedig már "nagy" gyerekem van.
2016. jún. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
48%
Sem előtte, sem utána nem jártam. Amúgy úgy mrntem volns, mikor alszik.
2016. jún. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
28%
Otthon hagyod valakire tápszerrel. Más megoldás nem nagyon van. Nem biztos, hogy 2 etetés között megfordulsz. Hordozni a gyerekágy alatt nem javasolt.
2016. jún. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
53%

Csak akkor mennék ha kinnt valaki vigyáz rá. Nem tesz jót egy újszülöttnek az aceton és a körömlakk szaga, gőze.

Mondjuk nem ez lett volna a legnagyobb problémám.

2016. jún. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
1. Vàlaszoló erre gondoltunk mi is, hogy addig apa sétál vele a szalon előtt illetve előtte még megetettem a kicsit, aki igény szerint szopizik amúgy.
2016. jún. 2. 18:12
 9/24 anonim ***** válasza:
26%
Addigra szoktassátok fokozatosan levegőhöz, ne ez legyen az első sétája :-)
2016. jún. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Vérzés nálam is van mèg de semmi bajom nincsen azt leszámítva ülni, járni lépcsőzni egyáltalán nem megterhelő.

Körmősnèl pedig aceton vagy körömlakk illat pedig már rég nincsen szinte mindenhol gél lakkot használnak már. De ennyi idősen én se a szalonba szeretném bevinni a kicsit ettől függetlenül.

Viszont érdekel, hogy ki, hogy oldotta meg az ilyen jellegű szükségleteit 😊

2016. jún. 2. 18:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!