Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Budapesti anyukák: hova...

Budapesti anyukák: hova jártok fodrászhoz, kozmetikushoz, körmöshöz?

Figyelt kérdés
2 gyerek után eléggé lepukkantam. Szeretném rendbehozni magam külsőleg. Olyan helyet keresek, ahol minden egyben megvan és nem néznek rám furán, hogy ha idő hiányában mindent egyben kérek, mert csak havi 1-2alkalommal tudok időt szakítani. Korábban nem jártam ilyen helyre, de eljött az idő (és annyi probléma) hogy nem ártana egy-két profi kéz.
2016. jan. 28. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:

A házunktól kb. 20 méterre van egy "központ" (ott vannak az orvosok, posta, többféle bolt) és ott van fodrász is.


A házunk aljában van egy "szalon" ahol van kozmetikus, masszőr, fodrász, manikűrös is. De oda nem járok.

Ha esetleg megírnád, hogy Budapest melyik részén laksz, akkor olyanok tudnának válaszolni, akik szintén arrafelé laknak, vagy ott ismernek jó szalont.

2016. jan. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mióta gyerekem van bio hajvágó szalonba járok, mert nem kell bejelentkezni, mikor összejön, hogy eljutok csak beesek. Vannak olyan szalonjaik, ahol van körmös és kozmetikus is (mondjuk én csak fodrászhoz járok).
2016. jan. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!