Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák akik segitség nélkül...

Anyukák akik segitség nélkül nevelik csecsemöjüket, hogyan tudtok babával elmenni fodrászhoz, kozmetikushoz, manikürre vagy nem mentek és megoldjátok otthon?

Figyelt kérdés
2014. okt. 6. 09:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
16%
Van férjem, mégsem járok egyik helyre sem. A hajamat magam festem, hosszú. Arc- és körömápolás is simán megoldható itthon.
2014. okt. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
39%
nem ez volt a kérdés,hogy te otthon fested-e a hajad banyek.
2014. okt. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
35%
én
2014. okt. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
53%
Én havonta egyszer eljárok kozmetikushoz, ennyi jár. Erre az időre mindig akad valaki aki vigyáz a picire.
2014. okt. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
52%
Nos, el lehet vinni a gyereket is oda siman. De van olyan fodrász is, aki házhoz is kimegy. Kozmetikus, manikűrös szinten van házhoz kijáró is.
2014. okt. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
18%

nekem meg fontos dolgaim lennének, én is agyaltam már ilyenen, pl ekcémás a kezem, meg arcbőr pigmentes, meg egy rakás nyavaja, bőrgyógyászhoz meg öltöző ajtón át lehet csak bejutni, ahova nem fér be egy babakocsi..viszont nem merem senkire bízni..

én megvárom a bölcsiskorszakot, lesz egy rövid ideig meolm, azzal beveszik bölcsibe, utána "szabad vagyok"

2014. okt. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
27%

nem elhamarkodtam hanem már ilyeneken agyaltam, mert semmi segítségem nincs, csak akire tuti nem bíznám a gyereket.


de ott van még az is, hogy egy menüre sem tudok beülni, mert a nálunk levő "mini"éttermekben szintén nemtudok babakocsival lavírozni.


szóval valóban jogos a kérdés, de hogy pepecselés miatt, az még hagyján is.

2014. okt. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
28%

Nekem azt mondta a fodrász, h vigyem magammal nyugodtan.

A bőrgyógyászhoz jutás nekem is kérdéses, pedig én sokszor inkább jordozom a gyereket.

2014. okt. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
39%
sőt, sokkal nagyobb gond, mert pl nike boltban sem látok senkit soha babakocsival, lépcsős szűkajtós boltokba már be sem megyek, egyéb fontos helyeken ahol hel van leteszem a babkocsit és gyorsan körbeszaladok(azon már túltettem magam, hogy ez hogy néz már ki)buszra is felemelni gyerekkel együtt 20 kilós babakocsit és felvergődni az ajtón(babakocsi elfér, csak én nem mellette..)tömegközlekedéssel nem is járok már
2014. okt. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Fodrászhoz havonta egyszer járok festetni, rokonom csinálja így oda viszem magammal a gyereket. Ha nem tudnám megoldani befesteném magam vagy anyukám.

Kozmetikushoz minek járjak? Ilcsi kozmetikumokkal kezelem itthon az arcom, a mitteszereket magam is kitudom nyomkodni, saját magamnak szép arcot tudok csinálni, szemöldökömet kitudom szedni egyedül is.

Körmöshöz szülés előtt évekig jártam, azóta itthon csinálom lakkzselével magamnak mert nincs 2-3 órám napközben csak arra hogy körmösnél ücsörögjek.

Nekem nincs igényem arra hogy elmászkáljak ilyen helyekre, itthon fele annyi pénzből megtudom magamnak csinálni a dolgaimat. Persze én is szeretem a kényeztetést de vagyok mániákus szépségszalonba járogatós.

2014. okt. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!