Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi számít az éjszaka átalvásának?

Mi számít az éjszaka átalvásának?

Figyelt kérdés
2008. szept. 25. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem az hogy például megvan adva hogy 7 kor fürcsi 8 kor alvás van a babának, akkor este 8 tól már szépen végigalukálja az etét és csak szopizni kell fel.
2008. szept. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha az esti fektetéstől az reggeli kelésig nem ébred fel a baba.
2008. szept. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Ha szopizni felkel, akkor nem aludja végig az éjszakát...
2008. szept. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Ez változó, szerintem van, aki azt is az éjszaka átalvásának tekinti, ha mondjuk 5-6-kor kel a baba, én szívem szerint azt mondom, mondjuk ha 7-8-ig aludna, azt tekinteném átalvásnak. Este 9-10-től. :) Mi még nem tartunk ott. :) 4 hós kislány anyukája.
2008. szept. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Átalvásnak számít, ha pl este 10 től reggel 6-7 óráig alszik, és nem kel fel éjjel szopizni.
2008. szept. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

Sterintem akkor mondhatjuk, hogy a babánk átaludta az éjszakát, ha a vacsora és fürdetés utáni igazi esti elalvás után már csak azután kel fel, miután felkelt a nap! Addig van éjszaka, amíg sötét van! Én ezt így sakkoztam ki magamban, ugyanis már nagyon várom, hogy 8 órát tudjak aludni egyhuzamban! ( 9 hós a kisfiam! )

Akkor sem aludta át az éjszakát, ha hajnalban felkel és kicsit játszik, de visszaalszik kb egy fél óra vagy egy óra múlva.

2008. szept. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat! védőnőm azt mondta hogy ha már legalább 5-6 órát alszik egyhuzamban akkor már az éjszaka átalvásáról lehet beszélni, de gondoltam hogy megkérdezek másokat akik tapasztaltak ebben.

A babóm egyébként este 10-nél előbb nem hajlandó elaludni és felkel 2-3 óra körül enni.

2008. szept. 25. 22:22
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha elhagyja a 2-3 órai felkelést, akkor már át is alussza az éjszakát.
2008. szept. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem igaza van a védőnődnek. Amúgy szerintem attól is függ, mikor alszik el este. Az én fiam van hogy már este fél8kor alszik, és hajnal fél5ig durmol, eszik, majd újra alszik. Nyilván nem bírná ki reggel 7-8ig. De van, hogy fél9-reggel fél6, vagy este 10től reggel 7ig, én ezt mindet átaludt éjjelnek tekintem, gondolom mindenki egyet ért velem. :) ugyanis tudok aludni legalább 6 órát én is, ami nagy szó:) Jó babázást!
2008. szept. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi az ideális fektetési idő a babóknak ,2 hónaposak vagyunk!

Az a baj hogy este későn fürdetjük meg későn fekszik is le !!

elronthatom vele??

2008. okt. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!