Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Önző vagyok amiért nem tudok...

Önző vagyok amiért nem tudok örülni?

Figyelt kérdés

Ma pozitívat tesztelt az egyik barátnőm. 1 hónap próbálkozás után jött össze. Másik barátnőmnek is van már egy másfél éves kislánya. Én és a párom november hónaptól próbálkozunk sikertelenül. Örülök hogy összejött nekik de mióta tudom az eredményt nekem nagyon letargikus kedvem van. Sírni tudnék... miért nem jön össze már???!!! Nem bírom tovább úgy érzem összeomlok.


24N


2016. jún. 4. 14:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%

Ossze hat....

Ne azert akarjal mar gyereket mert nekik osszejott

Pontosan ugyanezt jatszotta el a bnom!!! A volt bnom!

Ez tudod mi? Feltekenyseg! Mert nekik oooo mar osszejott...neked meg nem. November ota probalkozol?! Na ne mondd...mas meg eveket var!

Le lehet pontozni de ez mar gaz!

Eljon neked is az ideje...lehet szimplan meg nem erzel meg ra! A baba majd tudja mikor kell jojjon! ;)

2016. jún. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem azért akarok gyereket mert nekik összejött mi már sokkal hamarabb elkezdtünk próbálkozni.
2016. jún. 4. 14:53
 3/12 anonim ***** válasza:
29%

Elso vagyok. Egyebkent nem bunkosagbol irtam ! Komolyan!

Egy ev utan foglalkoznak veled az orvosok , ha nem jonne ossze. De fiatal vagy szovalnkssze fog. Ne stresszelj ra...legy boldog...ez a titka! 

2016. jún. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

A gyerek vallalas nem egy verseny :))

Sikerul amikor jonnie kell! Ha 27evesen,akkor csak akkor! Idod mint a tenger...

Oke te most akarsz,de ha ra gorcsolsz akkor nehezebb lesz!

En masfel evet vartam. 8hetesen elment a babam. Azt hittem belepusztulok!!!

Aztan 5honapra ra ujbol sikerult. Elengedtem. Mert el kellett! Parom eljegyzett. Boldog voltam. Eljegyzes utan 11napra megfogant a kisfiam.

27hetes multam!

Kivanom h sikeruljon minel elobb neked is

Es bocs a hibakert a telom meg van hulyulve :))

2016. jún. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%

Úristen első, neked aztan tuti nem voltak még ilyen problémáid, nem is értem minek írtál ide. A lehető legeslegrosszabb amit mondhatsz egy próbálkozó nőnek, hogy ne stresszeljen rá, meg hogy még nem érett meg benne ( WTF???!!) meg ilyen baromságok. GRrrr, a hideg is kirázott tőle, hogy milyen egy irritáló nőszemély lehetsz!

Kérdező, természetes valahol, hogy így érzel, én is így voltam... Akárki terhes lett a környezetemben, örültem én neki, de belül nagyon fájt, hogy nekem miért nem?? Végül 1 év után után sikerült spontán, már meg is született, 7 hetes azóta. Abban a hónapban készültünk kivizsgálásokra. Hidd el, eljön a te időd is!! Szerintem félév próbálkozás után kezdd el mérni a hődet és használj ovutesztet, legalább az kiderül első körben, hogy van-e peteérésed és mikor, mert abszolút nem biztps, hogy a 14. napon. Nekem pl a 20. napon volt ovum, mikor sikerült a baba. Ha nem mérem a hőmet nem is tudtam volna és lehet lecsőszunk róla. Ha még félévig nem jön össze így sem, akkor pedig irány a doki, kéress hormonsort, pm vizsgálatot, parodnak spermavizsgálat. Szorítok, hogy előbb sikerüljön! De soha ne add fel, egy percre se, neked is lesz kisbabád!

2016. jún. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%

Na, az 1-es minden létező buta közhelyet összehordott ide. Ne stresszelj, meg biztos nem vagy rá érett( mert nyilván csak annak születik gyereke, aki elég érett rá, aham) na és a legszebb: a baba tudja mikor kell jönnie. Dehogy tudja :D A mi babánk speciel nem tudta, mikor kell jönnie, lombikkal hívtuk éltre. Orvosi segítség nélkül nem lehet gyerekünk, várhattuk volna, h mikor érünk meg rá:D


A világ nagyon nem úgy működik, mint ahogyan az a te fejecskédben él (szerencsére).

2016. jún. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

" Nem azért akarok gyereket mert nekik összejött mi már sokkal hamarabb elkezdtünk próbálkozni."


Ez a bajotok nektek "próbálkozó" nőknek,hogy azt hiszitek ez egy verseny!

Annyi elvárásotok van,hogy saját magatokat korlátozzátok a lehetőségekben!

És jöhetnek is a leszólók,vállalom nem,nem voltam még ilyen helyzetben,mármint ebben a görcsös,de én most akarok gyereket helyzetben!

Vártam én is gyerekre,de nem agyaltam azon,hogy jaj mióta "próbálkozok" bezzeg a Gizi csak ránézett a fszra és rögtön úgymaradt!

Ez a "babaprojekt" is csak arra jó,hogy tervszerűen elhatározd mit akarsz,csak azt nem tudod,hogy mit csinálj,ha nem jön össze! Az élet pedig nem kívánságműsor,mindig kell legyen B terv!

2016. jún. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én a barátaid helyébe megérteném, hogy nem tudsz örülni, mert neked nem jön össze. Én fél évig próbálkoztam a férjemmel, mire az első baba összejött. 28 évesen szültem az elsőt, és 1 hete az ikreimet, 29 évesen. Én is kiborultam már, de akkor rá pár napra kiderült hogy terhes vagyok. Tudom, ilyenkor nem lehet nyugton lenni, de nekem ráment az idegesség az egészségemre. Hasmenés, köhögés, láz, ilyen bajaim voltak, hátfájás stb.
2016. jún. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

Figyelj, mindenki más, minden nő, minden férfi, minden pár más, lehet, hogy nekik már összejött, lehet, neked csak 1 év múlva fog, de erről nem ők tehetnek, így hozta a természet.

Örülj az ő boldogságuknak, aztán meg majd remélhetőleg hamarosan ők is örülhetnek a tiédnek!

2016. jún. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez normális emberi érzés, irigység. A kérdés az, hogy tudod-e kezelni. Ha igen, barátok maradtok. Ha nem, akkor megszakad a kapcsolat, és annak te leszel az oka.
2016. jún. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!