Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen programot lehet egy 15...

Milyen programot lehet egy 15 hónapos gyerekkel csinálni?

Figyelt kérdés
Időnként én vigyázok a kicsire, eddig csak játszótereztünk, vagy otthon elvoltunk, esetleg elmentünk biciklizni. Érdekelne, hogy milyen ötletetek van még? Lehetőleg ingyenes, mert szerintem úgy is jól lehet magunkat érezni.
2016. jún. 7. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Játszóház, csak a kísérőnek kell fizetni.

Ha jön a jó idő lehet menni strandolni.

Vadaspark.-ebből is van ingyenes.

Baba klub.

Mást egy egy évessel még nem nagyon tudsz.

2016. jún. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
A kislányom 16 hós.Mi baba mama klubba járunk,játszótérre,van egy barátnőm 3 hónap van a gyermekeink között,hozzájunk járunk át.Minden gyermek más,én úgy veszem észre,neki az tetszik a legjobban ha járszótéren játszhat a korosztályával.Otthon építő kockázunk,youtube-on zenét hallgatunk,bevonom a házimunkába.
2016. jún. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
(1-es: pont fordítva, a játszóházban a gyerek után kell fizetni, a kisérőnek ingyenes.) Szabadban: szappanbuborék fújás / megbeszélitek, hogy mentek a pékséghez, és vesztek egy kiflit és megkapja (ha a szülő beleegyezik). baba adja oda a pénzt. / közelben ha van vasúti átkelő, nézni-várni a vonatot, hogyan csukódik-záródik a sorompó Otthon: vicces gyerekdalokra táncolni / párnákból kiraksz egy hosszú egyenes utat, és fogod a kezét, hogy azon menjen végig.
2016. jún. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi ebben az időszakban mindig "bóklásztunk". Kertesházas övezetben mentünk, amerre szeretett volna (kivéve úttest), mindent megnéztünk, megbeszéltünk.
2016. jún. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a szappanbuborék nagyon jó, az enyémek is imádják, kaptak zsírkrétát, nagyon élvezik, hogy ők is rajzolhatnak. baba-mama klub, zenebölcsi/zenéltek otthon, nálunk a gesztenyeklub a favorit.
2016. jún. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
off: a kérdezőnek nem saját a gyereke, és legtöbben olyan tippeket adhatok, amiket csak sajáttal lehet csinálni...
2016. jún. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hol laktok, nagyváros vagy vidék, mik vannak a közelben? Attól függ ugye hogy miket lehet megnézni.

Játszótér jó, vagy csak simán sétálgatni valami parkos részen, hagyni hogy felfedezze a terepet fűt-fát, galambokat etetni, ha van a közelben tó akkor kacsákat etetni.. az én 14 hósom a szökőkutakért oravan pl azt is nézhettek.. vags aszfalton krétával firkálni, fagyizni menni, labdázni. Gyurmázást kipróbálhatod vele vagy legó, építőkocka. Ajánlom mèg az Anya, taníts engem c. Könyvet, ott hónapról hónapra rengeteg játék ötlet van, keress rà, ingyenesen pdf-ben netről letölthető!

2016. jún. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!